Що робити, якщо ваша мама і сестра піклуються про ваших грошей, не сімейні зв'язки

«Чи не мій вини, що мій братський екс-людейд зробив це до неї!», наш читач Анастасія ділиться своїми почуттями. Зараз 36 років, вона живе власному будинку поза містом і підніме дочку. Але від часу вона встигла послухати репрокси своєї матері, які звикли її не захоче допомогти їй сестри. Що сталося і чому жінка переїхала з родини, читати далі в статті.



Я одружився. Я не пам'ятаю, що працює на мами для радості, і вона сіла на вікно і подивилася в недійсну. «Антон для розлучення. Тепер потрібно збити його з аліменту, інакше Танка не справляється. Вона не скаже слово про моє весілля. Я просто сказав, що я не запитав гроші, кажучи, що моя сестра потребує цього.

Вона, до речі, відсвяткувала шлюб на грандіозному масштабі. На святкуванні було майже сотні гостей, і я в цілому мовчав про бенкет і церемонію. У той час я знав, що ніхто нічого не кинув. Як кажуть, найдовший був одружений, а наймолодшим може впоратися самостійно.



Що сталося. Мій чоловік і я підписав без партії. Але мені не доведеться, бо я переконаний, що щастя любить тишу. Після живопису я переїхав до життя з матір'ю-в-правом: тоді вони мешкали окремо в 3-кімнатній квартирі.

Моя старша сестра переїхала з нею молодий син. В одному номері немає місця. Не хочу платити алімонію, але завдяки суду все було вирішено.



Однак мати і сестра не врятувала багато. Моя сестра була досить лазою і не хоче йти до роботи. Мати намагалася тримати сім'ю, але щороку він був тільки важче і важче.

Мій чоловік і я почав економити гроші на власний будинок. А потім мій Тля пропагував, почав працювати над власним проектом. Ми дуже багаті, що ми плануємо купити земельну ділянку за межами міста і побудувати власний невеликий будинок.

Це було 10 років тому. Я маю люблячий чоловік і 4-річна дочка. Ми живемо за межами міста, на бізнесі ми проводимо наш автомобіль, виходить навіть виїхати на канікулу пару раз на рік.



З моїм онуком протягом усього цього часу мама побачили три рази: коли я виписав з лікарні і 2 рази на свята. Я, мама і сестра жити далеко. Збережіть все, тому що їхня фінансова ситуація не поліпшилася. Але я не розумію, що я можу відвідати нас іноді. Ми не беремо ніякої ініціативи.

Таня не повернеться на ноги після розлучення. І другий день вона навіть сказала, що оскільки я так добре, вона може допомогти моїй сестри і мати з деяким роду копійки. Дуже цікаво!



Звичайно я відчуваю себе шкода для моєї мами. Але я не думаю, що я бачу її що-небудь, набагато менше Таня. Це не мій вини, що мій братський екс-людейдж зробив це до неї! За останні 10 років можна відновити і почати нове життя. А замість того, як Таня переходить в боргу і просить маму допомогти їй. До речі, Tanya 6 років старше мене.

Я не маю бажання допомогти сестрам. Я повинен відчувати про це?

Сімейні зв’язки не зобов’язані люди спілкуватися або допомогти один одному. Звісно, що сестра Анастасії вже давно зробила свій вибір і чекала її життя за допомогою інших людей. А замість того, вона повинна витягнути себе разом і відіграти шию матері, яка заслуговує на життя.

р.

Що ви думаєте про цю історію? Допоможи Тетяну, будучи на місці головного героя історії? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное