Через холод, я прийшов додому рано і чув мій чоловік кинув його кохану.

Яка жінка відчуває себе, коли вона усвідомлює, що вона живе на роки? Децепція чоловіка Він болить, але в той же час дозволяє відкрити очі, до чого раніше здавалися тільки здогадки. Сьогодні ви дізнаєтеся про складну історію від життя нашого читача Юлія. Я впевнений, що в серцях багатьох жінок, які його прочитають.



Я був одружений протягом 5 років, останній рік якого було катування. Мій чоловік був дуже вимогливим, він підняв голос. Я був хворим, бо любив його. Але кожен день ведмедя його персонажа був більш важким.

Ранок почав не з привітанням, а з його сулом «Чого сніданку? Так само, коли я прийшов додому з роботи. Не говорилося про романтику або романтики. Гриша назвав будь-які прояви любові, ніжності кальмарів, тому я довго забуваю, що поцілунки і поцілунки чоловіка.



Одного разу я прийшов додому раніше звичайного. Я не відчуваю себе. Вона повинна бути під кондиціонером. Гріша здивувала, що я вийшов так рано. Ви можете побачити, що він був про що-небудь.

«Гоне, будь ласка, зробіть мені лимонний чай. Я жахливий, я просив спокійно. Чоловік не відповів і пішов на кухню. Половина години пізніше, він вступив в приміщення і почався кудись. "Гріш, я люблю напій чаю, дуже погано," мій голос чув навіть тихий.



«Ви самі зробите, ви не будете переробити!» чоловік відповів в репертуарі. Я був дуже відхилений, але борючись з Grisha був непотрібним. Після того, як я впав дупа, а потім я був кинувся голосом мого чоловіка, що надходить з передпокою: «Кітти, сьогодні не буде працювати, вона вже вдома». У мене є боротьба з нею.

Спочатку я не міг вірити вуха, стрибаючи з ліжка і подивився зазор в двері, щоб побачити, що було зроблено. Був мій чоловік і деякі високі брюнетки в щільному міні-плаття. Не хочу пам'ятати.

У цей момент головоломка в моїй голові почала складатися. З якоїсь причини я відразу пам'ятав, як Гріша часто трималася на роботі, пішли відвідати її матір, хоча він не зробив це до. Так він обдурив на мене довго. І його дивна поведінка, як він спілкувався, зраджує все.

Мені болить, але я спробував потягнути себе разом відразу. Я повернувся до ліжка і нічого не сказав. Я не можу спати вночі, я думаю про те, як вийти з цієї ситуації. На наступний ранок мій чоловік прокинувся і побачив, що я все ще лежачи в ліжку: «Ой, що ти лежиш навколо?» Хто гона робить сніданок? ?



«Квітка в холодильнику, ви готуєте його самостійно. Я не здаюся бути без зброї! Я відповідав, що Гріша, але не відповідав, збиралися мовно і пішли працювати. Я почав реалізувати свій божевільний план. Квартира була шахтою, тому перше, що я називав майстра і попросив його змінити дверний замок.

Тоді я збирав всі речі чоловіка, навіть обладнання, яке він купував. Вона кладе все в передпокої і спокійно ходила про свій бізнес. Ніч прийшов Гриша, я сказав, що я хотів би розлучення себе. Нехай він вийшов з моєї квартири.



Шоктей! Він не розумів, що збирався. І коли я сказав знову, що я не хочу бачити його знову, Я відповів: "Ви попросите пробачення від мене, голодний!" Пф, звичайно! Що ще можна сказати?

Я нарешті заспокоївся, коли я отримав розлучення. Не вірити, це так легко. Він був, якби я був позбавлений важкого навантаження, що перешкоджав мені від життя. Я тільки шкодую, що для тих пір, поки я перенесла атетику Гриша і закрив очі до того, як він поводиться з собою. Не робіть це!

Дії Юлії заслуговують. Не кожна дівчина, яка живе з психологічним зловживанням, зможе швидко вирішити його. Звичайно, точка кипіння була треасоном. Поцілунки, жінки часто страждають. чоловікдля найкращого. Але перша брехня буде слідувати іншим.



Ви чули про такі оповідання перед? Що б ви робили мені як основний характер історії? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное