Коли я був 60 років, кожен був небажаним.

Скільки разів на місяць ви думаєте, що ви повинні запросити гостей до вашого будинку? Чи є витрати зусиль і енергії, яка йде на організацію інтимного домашнього чаю завжди виправдані, або замість таких зборів краще зустрітися з близькими на нейтральній території?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Ми ділимося своїми думками про те, як небажаний гість псує настрій і енергію будинку, і скільки енергії забирає вимушену гостинність від дружної господині, і ми сподіваємося, щоб дізнатися вашу думку про це питання від коментарів!

У віці 60, будь-який гість був небажаним. Я довго попередив всіх родичів і знайомих, які вони можуть відвідати будинок тільки в виняткових випадках. А потім перед тим, як зробити це, необхідно викликати і перевірити, чи буде зручно з ними.



Я використовую для організації дружних зборів в домашніх умовах Більшість моїх друзів мають багато людей в домашніх умовах, і я живу себе, так що коли він прийшов до того, хто збирається, примітивні очі моїх друзів завжди впав на мене.

До певної точки я не розумію. Я навіть плащився такою увагою і почуттям самодостатності.

177290

Але як я отримав старше, я почав помітити більше і більше, як це витягне енергію з мене. Після того, як гості залишилися, я зазвичай відчував себе дуже пригнічений.



Чи варто від того, що кожен приніс свої повсякденні проблеми з ними, або від того, що прибирання, приготування їжі і збирається в магазин для їжі для гостей, забагато часу і зусиль, кожен раз відчував термінову необхідність закрити принаймні на тиждень в домашніх умовах, щоб не бачити або чути всіх.

Відтепер я спробую зустрітися з близькими на нейтральній території. Здавалося б, мені набагато раціонніше йти в кафе або ходити в парк, ніж витрачати енергію, час і гроші, щоб служити кимось.



Дякуємо Богу, є достатньо місця, де ви можете провести дозвілля в дружній компанії. Чому перетягувати людей до вашого будинку, коли ви можете відвідати театр або філармонію, а потім обговорити враження про те, що ви побачили на вечірній прогулянці?



Зараз мій будинок мій мир, мій святий місце. І відтепер, ніхто не допускається, щоб завагітніти його зі своєю домішкою.



Як часто ваші друзі користуються Вашою гостинністю? Ви відчуваєте радість організації домашнього збору? А можливо, як і наша героїня, ви відчуваєте девастацію на душі після прийому гостей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное