Не мелодрами сюжет, але історія про реальне життя для двох сімей.

«Я розумію, що мій батько жив у двох сім’ях, коли я був 15-річною», – говорить А. Дитинство дівчинки навряд чи можна назвати звичайним. Її матір завжди поруч з нею, і батько його був поруч, живе в сусідньій квартирі з Aunt Oley. Як це можливо і що стало точкою повороту в житті молодого Ані, читайте далі в статті.



Коли я був маленьким, мій батько жив не з мене і матір'ю, але в наступній квартирі з Aunt Oley. Він ніколи не занурився, тому що я думав, що це нормально. Але чим старшим я отримав, тим більш підозрою я став. У школі всі однокласники мали звичайні сім'ї, а шахта завжди була різною.

Р

Я використовую, щоб попросити мами, чому це було так. По-перше, ми будемо разом з Dad і Aunt Oley. Вона лікує мене як дочка, і я завжди дзвонити її другою матір'ю. Моя мама відповіла всі мої питання кожен раз: «Анюта, вирости і зрозуміти все. й

Але я не розумію, і я отримав ще більш плутати. Один день, мій однокласник Tanya був з школи на тиждень. Про те, що батько жив для двох сімей і в кінцевому підсумку покинути її матір. Коли Таня прийшов до класу, кожен почав запитати її, якщо він був вірним. І вона сказала: "Зі мною!" Так, він пішов! Я, лівий мене і мій мама для іншого! Ви ніколи не бачили цього в кіно? Це не фільм, але реальне життя!

р.

У той момент, що яскрава всередині мене. Я зробив дуже схожу ситуацію. Тільки мій тато не залишав мами, але він все ще там, допомагаючи їй і мені. Але це ще не дивно, що ти думаєш? Довгий час жив у болючих здогадках, і я був безпосередньо боятися говорити з батьком. Я втомився від мами, тому я припинив запитати її що-небудь.

Після того, як Тітка Оля запитала мене, щоб допомогти їй з очищенням. Вона подбала про кухню і доручила мені з спальнею. Я зіткнувся від пилу на всіх полицях, кладемо все на місці. Дуже приємно бачити наші фотографії, що стоять на тумбах. Ось де помітив паспорт Дад.



Я знав, де Аун Олі зберіг всі документи, тому я вирішив прийняти свій паспорт. Але перед тим я хотів відкрити його і подивитися на мій молодий батько. «Ми любимо себе!» Я думав час. Я перевернув на пару більше сторінок і побачили штамп. У 1995 році він легалізував свої відносини з Тітом Олі. Я не знаю, що я народився в 2000 році.

А мій тато одружився 5 років до Я народилася? Питання, які зрілі в моєму розумі, і я знаю, що цей час не втечу відповідей батьків. Я назвав мій батько і сказав йому, нам потрібно говорити. Він кинувся прямо, і я подякував йому так багато, бо я не відчуваю себе добре про це.



«Я завжди думав, що це Тітка Оля, яка вступила в життя з матір’ю. Виявляється, що це зовсім навпаки. Як це можливо? Він був нервовим, але він сказав: "Ваша мама були друзями з Тітом Олі з університету." Після того, як Aunt Olya пішов на досить довгий бізнес поїздка і попросила мати виглядати після квартири, іноді варити для мене. Я не знаю, як це сталося, це свого роду божевільний. Але я обдурив на Aunt Ole з матір'ю: це як ви прийшли.

Щасливе закінчення негабаритного кома вичавили горло. Він продовжував, коли Аун Оля повернувся, ваша мама зізналася. Вона сказала, що вона не хоче взяти мене від неї. Вона просто мріяла про дитину і шукала хорошого чоловіка, який допоможе їй. Оля вже давно поговорила, і в кінці вирішили залишити все, як це таке. Ми не рухаємось, тому що зараз ми чотири: мене, Оля, ваша мати і ви, трохи променя, які з'єднують нас все.



Я знаю цю історію звучить дивний, і я думаю, що це чудова історія для деяких мелодрами. Але іноді життя непередбачувана. Я не можу судити вибір батьків. Але після того, як все це я почав любити Тітка Ольга ще більше. Я завжди знав, що у мене була мати, батько і її.

З редакційної колегії такі історії як казка. Іноді дива трапляються в житті, прямо? Повага. Якщо ви відчували такі ситуації, поділіться досвідом з нашими читачами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное