Коли мій чоловік має ще один бут змія, я варив кучеряві печиво "Гоя Ступні"

Швидке, хрустка і аромат «Кров’яні ніжки» роблять сирне тісто без додавання яєць. У структурі він нагадує пісок, але одночасно дуже ніжний і м'який. Підходить для сніданку і для обіду. Дуже смачний з чашкою чаю!

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться інструкціями для приготування печива "Краї ніг" Lilia Zvit рецептй Рецепти цієї кулінарної майстерності за межами хвалі!

2916876

Crow's Ніжки печиво інгредієнти
  • 400г сир
  • 200г вершкове масло або маргарин
  • 320г борошна (+30г)
  • 100г цукру
  • 1 ч.л. розпушувача


Підготовка
  1. Додайте розм'якшене масло або маргарин на сир і натріть все ложкою.



  2. Додайте розсіяне борошно з розпушувачем і перемішайте тісто. Побачити кількість борошна консистенцією самого тесту. Тісто повинна бути еластичною і неспроможною, щоб вона була легкою. Зберіть тісто в помаху, покрийте його харчовою плівкою і поставте в холодильник на годину. 375480



  3. На порошковому тісто з рулетом з товщиною не більше 0,5 см.



  4. З келихом, мугом або печиво вирізати муги. Занурити коло в цукор, скласти навпіл, цукор повинен бути всередині. Потім викопують половину цукру і складіть навпіл, цукор всередині. І в кінці копати тільки одну сторону цукру, а іншу сторону (без цукру) класти на сковороду, накриту пергаментним папером. Як зробити всі файли cookie.





  5. Печиво випікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 30-45 хвилин. Час випічки залежить від вашої печі.



  6. Це, млинці Ні яйця готовий. Бон придаток!





Ось рецепт. Українська господиня Лілія Звітй Ви не знайдете рецептів, таких як YouTube в будь-якому місці. Ми рекомендуємо підписатися!

про:blank

Редакційна колегія

Печиво "Кров'яні ніжки" настільки смачний, що ви не будете лежати на столі довго, ваша сім'я відразу захоплює цю делікатесу. Випічка виходить запашним і дуже повітряним, але при цьому з приємним панчохи поза.

Я дуже рекомендую цей торт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное