Ситуація з братом, який вимагає грошей на його частку квартири

Питання про квартиру часто приносить сльози. І коли мова йде про спадкування і дитину не тільки, все впливає на зв'язок найближчих людей не кращим способом. Анна була в складній ситуації. Вона сказала, що квартира в двох частинах не була подарунком для її брата, але заміс.

«Це все почалося, коли моя мама вирішила зробити це заздалегідь. Довгий вона яскраво, тому говорити. Вона втратила чоловіка 8 років тому і щороку вона говорить більше і більше про те, як вона хоче приєднатися до своєї коханої на небі. Коли я пишу мій, вона консультувала мене, щоб зберегти гроші, щоб купити мій брат. й

р.

Квартира в двох частинах "Наша мама перевернула 78 цього року" Так вона вирішила зробити волю. Я 35 і мій старший брат 37. Мій батько пішов з 8 років тому, але я не залишила його самостійно. У той момент я розірвав чоловіка, і мій мама запропонував жити з нею. З тих пір я був жити з матір'ю в трикімнатній квартирі. Брат, хоча живе окремо, не затверджує цього стану справ.



Про неї розповів моя мама. Вона згадувала мене і її брат в документі. Ми ділимося трикімнатною квартирою, де ми зараз живемо. Вова не потребує квартири, має власний будинок і без проблем з фінансами. Я чекав мами, щоб підписати свою квартиру для мене. Незважаючи на те, що Вова не потребує житла, її мати не може згадати його в ній, бо він є власним сином.



За роки свого життя з матір’ю я неодноразово відремонтував нашу квартиру і інвестував в неї. Моя мама знав, що вона дав мені поради. Вона сказала мені, щоб розпочати збереження частки мого брата. У той же час вона залишає мене дві третини квартири, і одне Вове.



Вова розуміла, чому її мама наказав, але не відмовляла її частки. Я пам'ятаю наших сусідів, які поділяють квартиру. У двох сестер не згодні, одна не хочу дати її частку і продала частку незнайомцям. І після цього жив в гуртожитку протягом двох років.



Я розумію все і був готовий зберегти гроші. Але терміни покупки не було для мене і моєї матері. Вова пропонує протягом тижня. Він визнав, що йому терміново потрібні гроші. Він запитав мене, щоб взяти кредит і віддати його частку, а потім він буде просто відмовитися від його частки і не успадкувати.



Я вирішив подумати. Не дивлячись на те, що він дуже красивий або навіть підозрний. Але не можна довіряти своєму брату? Це не те, як я планував все, нехай ніхто ніколи не хотів запозичати гроші, щоб дати його своєму брату.



З редакційної колегії, кредит – серйозна справа. Аня любить свого брата і не хоче його завдати шкоди, але його брат не зовсім чесний. З власним будинком і фондами на окрему живу, він просить сестри в недоторканній фінансовій ситуації, щоб посилити цю ситуацію для власної вигоди. Якщо я був Ані, я б не займав кредит, але врятував гроші, щоб купити частину квартири, коли це буде легше зробити. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное