Чому жінка на зборі не повинна відвідати місця занурення ангелів

Сімейні стосунки можуть принести радість і глибоко боляче морально. Тим гіркота Настає той момент, що ви зрозуміли, що ви нічого не критикували. І не звичайні люди, які ви насправді не подбаєте. Вони родичі ви знали довго.



Крім того, на фоні глобальної пандемії деякі люди настільки емоційно вигорають, що ви навіть не знаєте, що очікувати від них. Ситуація ускладнена і ніхто не знає, коли вона закінчиться. Але люди страждають від нього в кожному сенсі. Вже найближчим часом впадуть речі. Зручність і міцність для всіх нас.

В останні роки Анастасія, як кажуть, навчалася збирати камені. Вона і її чоловік почав привезти хороший пасивний дохід, вони купили великий автомобіль, зробив ремонт в будинку, і їх син був відправлений до приватної школи. Життя здавалося б стати успішним. Ви можете розслабитися і розслабитися: скільки можна працювати і постійно думати про гроші?



Але неприємності приїхали з того, куди не чекали. Після того, як один інцидент, мама-в-правила від Несті і перестала підтримувати будь-який контакт з нею. Але це мама коханого чоловіка, як можна повісити таку ситуацію?

І ось

Настя, а також Анастасія Євгенівна, була знову в позиції. Дуже гарне час для другої дитини. Є кошти, час підготовки до всіх стандартних процедур: зарахування в дитячий садок, покупка правих речей і, найголовніше, абсолютна підтримка її чоловіка.



Вже з величезним пандемічним середовищем по всьому світу, її сім'я відчувала себе впевнено і з нетерпінням чекають. Визначені всі родичі, навіть зробили невеликі збори з друзями, де гості дали всілякі дрібниці для дитини: одяг, люки, іграшки і все, як це.

Але через місяць кілька співробітників знизилися в офісі. Далі Якщо це можливо, нехай люди працюють з дому. Природно, органи влади також слідують цим рішенням, і чоловіком Анастасії, Павлом, перебуванням з родиною. В принципі не слідувати фінансові проблеми, а сім'я зітхається рельєфом.

Через кілька днів з'явилася сумна новина. батько чоловіка Настя, батько-в-право, загинув через довге захворювання. Увімкнути проблеми, сильний кашель і передовий вік зробив свою роботу. Жахливі новини, які вражають всю родину і родичів. Немає нічого, щоб зробити, я повинен піти на похорон.



Павло негайно попередив дружину, що він відданий не піти на кладовище, і навіть в положенні. По-перше, це не місце для жінки, щоб демолікувати. По-друге, можливо, деякі з вас будуть хворі. Її тіло ослаблений і її імунітет на нуль. Скоро, це нічого.

Повернувся від траурної ради Анастасії. З іншого боку дроту був мати-в-право. Жінка через сльози і кішки вилікувала її дочку-неправо на що світло. Що вона є голодним, що вона трехує. Несприятливий, ходьба і так далі. Що вона не пов'язана з ними і вони не хочуть бачити її більше. Монога прослужила близько години. Непристойна навіть не дала підлоги.



Коли Павло прийшов додому, він побачив свою вагітну дружину кричу. Він був сердитися, тому що він точно знав, що проблема була. Мати схвалила сина і дочка-все похорони, не було складно вгадати, куди зростали ноги. Це гаряча. Я подумав про це, I swear і yell.

Тепер сім'я у великій боротьбі. Деякі родичі підтримують матір Павла, але більшість ще на боці подружжя Паша та Настя. Павло не спілкується з матір'ю, нехай тільки дружиною. Незабаром буде народився онук. Як було зруйновано нормальне життя багатьох людей.

р.

Що робити зараз, що робити: йти в світ? Але мама-в-завдяки дуже принципова, і це так легко згасити її. Зберігати мене? Але незабаром онука буде народжена, як він буде без свого бабуся? Питання важко, але ніхто не знає, як її вирішити. Дуже дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное