У суботу ввечері, мій мама-в-одному приїхали додому, потроїли сумку фаршу на стіл і повернулися до роботи.

Евіл Мат-в-право - жир в сім'ї? По-перше, ми повинні розуміти, чому вона сердитися на всіх, чи виправдана вона. По-друге, краще відразу ж вирішити всі можливі проблеми і нехай йти від переадресації, якщо будь-який.



Дуже простий у словах. Але насправді виходить, що не завжди реакція матері чоловіка адекватна і серйозна. Це ситуація героїні сучасної історії. Що відбулося і як розв’язали конфлікт, читайте далі в статті.

Коли мій чоловік і я підписав, ми не встигли жити. Діма має свою частину в 3-кімнатній квартирі матері. Але продаж його і розщеплення грошей було з питання. Так ми вирішили переїхати з нашим рідним і повільно економити для нашого будинку. Хоча я спочатку запропонував орендувати квартиру, мій чоловік проти нього.



Галина Петровна негайно попередила мене, щоб бути коханцем в чужому будинку. Я чесно не планував. Я не хочу змінити своє замовлення і завжди поганий спокійно.

До мене та Діма повернулися друзі! Вечоріться на обід, а ввечері ми зібралися на столі. А у вихідні Галина Петровна мала ще одну зайняту роботу, тому я був зарядом кухні: Я приготував обід і вечерю. Все було щасливо.



У суботу ввечері, мій мама-в-одному приїхали додому, потроїли сумку фаршу на стіл і повернулися до роботи. Я вже готувався на вечерю, тому я кладаю м'ясо в морозильній камері, щоб вона не зіпсувала. Здається логічно, це не так? Але ввечері мій мама-в-право зробив скандал, бо вона збиралася варити труси. І тепер нічого, тому що я поганий доторкнутися її м'ясо.

Для запису, у нас є аномалій тепла, ми не можемо дихати в домашніх умовах, це м'ясо буде загнати, якщо я не поставив його в морозильну камеру. Ми аргументи Галина Петровна не переконана. Я не зробив нічого. Але замість того, як я почав жити на мене і сказати, що я не мав права торкнутися її речі або їжі.

З тих пір я не доторкнувся нічого, що належало їй. Я рідко говорила її при необхідності. Після того, як інцидент пройшов місяць, ювілею матері-на-правила. На день народження вона купила дорогий форель, захотіла здивувати гостей. Вона була такою гордістю її придбання, що Dima і я просто тримала нечітки.



Напередодні Галини Петровни в повній підготовці до приїзду гостей. Я допомогла їй, зробив все, що вона запитала. Увечері вона пішла на ліжко, а вночі вона пішла на кухню, щоб пити воду. Я бачу, що риба на столі. Спочатку я хотів поставити його в холодильник, щоб він не зіпсував. Але тоді я думав, що вже пройшов цей етап. Особливо мати-в-право може забрати форель або щось схоже.

Я нічого не торкнувся і пішов до сну. І наступного ранку я прокинувся з крісля Галини Петровни: «Нічмаре!» Діма, моя риба руйнується! Що ми робимо зараз? Моє терпіння виграло, коли мій мама-в-право сказав мені, що я почула себе на ніч, кажучи, я не міг поставити форель в холодильник. Вона звинуватила мене не робити його з метою!



Я почав упаковувати свої речі і вирушив до батьків. Я сказав чоловіка, що я більше не буду під такою ж дахом, як мій мама. У нас є квартира і жити як нормальна сім'я, або ми розлучення.

Спасибі Діма, він зрозумів мене і швидко вирішив цю проблему. Тепер ми орендуємо невелику однокімнатну квартиру-студії та продовжуємо економити для нашого житла. Я не говорю з моїм мамою. Це так спокійно!

На жаль, загальне почуття не властиве всім людям. Чи може це зло-матове або вимогливе чоловіка, дуже важливо захистити ваші особисті кордони і бути в змозі боротися назад. Олену вдалося, тому що вона не переносить ніякого лікування. Ми сподіваємося, що її історія буде служити прикладом для багатьох!



Ви коли-небудь зіткнулися з такими проблемами? Це буде чудово, якщо ви поділитеся досвідом з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное