Як підрахувати і перерахувати всі родичі в сім'ї

Назви родичів можуть легко плутати навіть самі талановиті полімати. Спробуйте вгадати, хто в середині всього. мастурбація брат-в-право і сестра-в-право. Не варто запам'ятати всі ці імена в серці, але принаймні зрозуміти тему мінімально варто. Ми допоможемо вам запам'ятати всі імена родичів швидко і легко. Приймати замітку.



Сучасні реалії не передбачають життя великої кількості людей під одним дахом. Що можна сказати про наших предків? У сім'ї передали багато дітей. Тоді всі вони виросли, одружені, сім'ї. Поповнені новими родичами І ви повинні його розібратися. Зустрінемо, не дуже зручно, щоб постійно погуляти «побратимом дружини» або «сістер дружини моєї дядьки».



Так, після весілля, як ми вже знаємо, пара нових дружин стає чоловіком і дружиною. Батьки дружини наречену стають мати-в-право і батько-в-право, а батьки нареченого - батько-в-право і мати-в-право. Це досить простий, тому що ці імена родичів широко використовується І в цей день.

Покажіть, що кожен чоловік брат і сестрай Брат дружини – брат-в-право, його дружина – дочка-в-право. Але ситуація з братом дружини і чоловіком набагато чіткіше. Нова головка сім'ї може викликати сестри сестри сестри дружини, і її чоловік - неправдивий.

Що про груші? Дуже легко. Брат чоловіка до молодої дружини - брат-в-одному. І його дружини є дочкою-в-одному. Сестрою чоловіка є сестра-в-одному, а сестра – сина-в-одному. Це його. Наступний пара родичів.



Тепер це не так поширене, але все ще досить популярне для батьків, щоб викликати один одного співрозмовника і сватя. Святий батько одного з молодят по відношенню до батьків іншої молодят, і лева - мати одного з молодят. Звуки приємно і добре. Крім того, було також окреме ім'я для жінок, які були брати. Такі дружини називали яровками.



Старі імена додають особливу інформацію. Ви знаєте, що ваш дядько був викликаний у старі дні? Дядько на батьківському боці нічого не називали, але рукавом, і дядько на боці матері було названо wuy або a howl. Крім того, копаранти сімейства були одиницями. І тепер ця назва досить популярна, хоча не всі знають про це. Так ви можете сміливо зателефонувати одержувачу Вашої дитини, і панчоха – тільки кишеньковий мішокНемає іншого способу.



Старі імена родичів тепер можуть здатися трохи смішних або навіть незрозумілих. Але часто вони утворилися з того, хто виконав які обов'язки в сім'ї. Наприклад, дружина брата була названа братом. Дружина Дядька була названа дідом або дідом. Але сестрами або братами великопарентів (тобто коусинами онуків) Великий тітка або великий дядько.



Докладно більше, ніж будь-яке ім'я музинки. Він може називатися братом, братом, братом або братом, а також братами. Легко плутати, але це було одноразово нормальною практикою. До речі, можливо, найскладніший варіант пам'яті зрілі з боку моєї тітки. Хлопці називають дочкою, і дівчина була названа дочкою.

Сьогодні це рідко практикується в будь-якому місці, але якщо в старі дні хтось дивився після ненативної дитини, то також заслуговує на те, що "недбала або мати". Якщо жінка побачила ще одну дитину з молоком, то така дитина може бути молочним братом рідним дітям своєї молочної матері.

На додаток, один раз, коли чоловік був батьком чоловіка - дочка-в-одному. Не дочка-в-право, але дочка-в-право. А якщо новий чоловік дочки жив з сім'єю після весілля, то це був названий таким чоловіком примах. Варто сказати, що ім'я плоскіВін знову підкреслив, що цей чоловік з якоїсь причини не може прийняти дружину до свого дому.



Тепер ви з'ясуєте його. імена родичів? Досить легко, важливо не плутати в спогадах. У вас є велика сім'я? Ви використовуєте ці імена в повсякденному житті? Поділіться своїм досвідом у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное