Що сказати чоловікові, коли вона викликає і каже, що вона очікує малюка

Звіт про погані новини Дуже важко, іноді навіть неможливе завдання. Складно в першу чергу морально. Тим не менш, якщо у вас є щось неприємне. Але в нашому житті багато непросто. Ви повинні спробувати свої емоції?

р.

Тож наш читач мав подібну ситуацію. Не власний, але її сестра. Це сумний, це важко, але нам потрібно отримати міцну і терпку.

Я народилася в хорошу сім'ю з любов'ю батьків. Повернувшись в «Голи Ненесті» він отримав хорошу роботу і перевозив одяг з Китаю, який він потім перестарається на місцевому ринку. Маленький, трохи розвинений, відкрив свої точки і в кінцевому підсумку придбав власну мережу магазинів. Його мама спробувала допомогти йому, але вона мала маленьку дочку. Я маю на увазі, мене.

Я скажу, що мій дитинства був щасливим і радісним. На відміну від своїх однолітків, я завжди був достатнім. Смачна їжа, хороший одяг і чудовий настрій. Я знаю багато оповідань, коли мій однокласник не так щасливий, як я був. А тепер я не можу допомогти, і до того, як я був трохи зацікавлений в таких речах через вік.



Одна проблема в тому, що я був fed. Я був найсвіжіші дівчата в класі і, ймовірно, в школі мій весь підліток життя. І це, як ви знаєте, є хорошим ударом до соціального життя дівчини і приносить цілий букет комплексів. Незважаючи на мої здібності і я думаю, не поганий характер. Я здався в школі,

В університеті було простіше. Не один глухий мене більше, студенти лікували зовнішній вигляд набагато простіше. Ні, дівчата ніколи не запрошували мене, щоб висихати з ними, і хлопці не запрошували. Але було пара людей, які я знав, що я міг принаймні прогулятися з парою.

На жаль, я не можу сказати, що це моє перше кохання. Тонкий, лущий, з тонкими ніжками і величезним нісом. Він завжди був з мною і запросив мене ходити в парк. Ми прогулялися безглузно по перерослих шляхах і тільки посміхалися один від одного з часу. Через шість місяців ми розбили, але не здавалося б, помітили.



Моя любов тільки прийшла до мене, коли я був 26 років. Володимир, Вова. Гарненька, високий, мастурбує. Він, очевидно, мав багато дівчат до мене, але це не важливо. Я дуже вдячний за це. Владимир і я швидко зрозумів, що ми створили для одного, а через півроку одружився.

Тад був особливо радий своїм сином-правом. Він відразу кладе його через його знайомства до гарного посту. Я часто прийшов до свого офісу, щоб запитати, як вони йдуть. Неважливо, як це звучить, я вже утворив свої фінансові стандарти і «пардиз у хата з коханою людиною» не влаштував мене.

Вова виявилося, щоб бути хорошим працівником і його справами, навіть вирушали вгору. батько, мати. Я щасливий, теж. Моя людина подарувала старту, і він сам відпочив. Чи не так красиво?



Вероніка, мій коусин, часто прийшов до нашого будинку, щоб спілкуватися і просто провести час разом. П'ятий з нас навіть пішов на відпочинок. Я, Вова, Вероніка і її хлопець. Молодіжна, відмінна перспектива і впевнений погляд на майбутнє. Я був щасливим. Вона подбала про себе, навіть зробив кілька пластикових процедур.

Кілька років тому я вирішив відзначити День народження. Насолодіться гостями, але гарне місце, смачна їжа, жива музика і знаменитий художник. Все було найвищим. Коли гості мали снеку і пішли на маленький танець, мій телефонний панг. Я пішов на тихе місце, щоб почути голос дзвоника.

Дівчина під назвою, яка представила себе як Ольга. У впевненому голосі вона сказала, що вона чекала дитину з чоловіком. Не було жарту або віспи. Вона сказала мені все. Де, коли і за яких обставин. Вона навіть знав, що я шукав. Я думав і збіглася з датами: в ці дні мій чоловік був пізно на роботі або навіть пішов на ділові поїздки.



Чайники, біль в серці і гіркий відступ. Усе свято було відкладено. Моє батьківство, побачивши мій стан, швидко приймав мене до задньої кімнати і запитав мене про все. Я не сховав нічого, і відповів це. Святкування скасовано, гості пішли додому, і Вова просто зникли в повітря. Телефон не відповів і не був додому.

Дад знайшов Vova наступного дня. Або ж, його друзі. Подивився, але з букетом він прийшов, щоб пояснити себе. Він був вірним, але він вже відмовився від цієї жінки. Він не був, Він сказав, що він тільки любив мене і буде боротися за нашу любов. Він навіть дав свою назву. І тоді я був струнким. Я чую її до.

Я був кращим другом Вероніка, мій співусин. Владимир, звичайно, був відправлений серйозно і довгий час, і Папа обіцяє, що він погодився на швидкий і неспокійний розлучення. У будь-якому випадку, якщо у вас немає бізнесу. Не вдома, не на роботі.



Тексти пісень, а це означає: Я пішов до Вероніка ніч. Вимкнено, так. Знала все довго. Я не знав. Я не можу сказати, що вона була психічно важкою. Вова пообіцяла розповісти все (я вірю, як), але все продовжується. І вона сіла квартиру, але вона була як вона була залучена в все це.

Скандал, сльози. Я нічого не говорю про мій козин. Він під впливом стресу. Але я не говорю про це. Як я можу я, родичу, обміняти чоловіка, який обдурив на власній дружині? Ми були так дружніми. Я ніколи не пробачу її. Я, ймовірно, мав більше, ніж навіть Володимир. Жінки завжди повинні підтримувати один одного. Так чому вона обрала другу за мене?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное