Мій чоловік мав вечерю, назвав мене і сказав, що він хотів отримати розлучення.

«Людина повернула додому в кінці дня. Я приготував його вечерю після роботи і чекав на дружину до ночі. Коли Андрій прибув, він автоматично дивився в холодильник, вийшов свіжий салат. Зігрівають себе картоплю з м'ясом і сідають на їсть. Я шукав його безшумно, чекаю його, щоб пояснити, чому він був так пізно сьогодні, говорить Наташа.

Наталія пам'ятає, що день з тривожністю і відступом. Хоча вона робить зараз, жінка не перестає думати про цей день. Повернувшись додому, Андрій розповів дружині неприємні новини.



Коли Андрій закінчив свою вечерю, він назвав мене до нього. Ми повинні говорити серйозно. Я не маю енергії, щоб говорити, тому що всі ночі я захоплю себе з тим, що може статися з чоловіком. Я назвав його 5 разів, він не відповів. У будь-якому випадку, він сказав, що він закохався в любов з дівчиною і зараз він думає про мене, що хвилює.



Після 5 років того, що я думав, це новина в середині ночі. Я не можу спати до ранку. Я не чекав мого чоловіка, щоб подати паперову роботу, тому я подав за розлучення. Він запакував свої речі і переїхала в кохану. Будинок став порожнім, я припинив приготування їжі і спробував залишатися пізно на роботі, щоб уникнути приходу до порожнього будинку.



Ми не бачили один одного в рік. Я пішов працювати, отримав акцію. Замість варіння я почав йоги, повільно почав пускати з ситуації, майже загнав Андрей. А потім він приходить до дверей один прекрасний вечір. Приміщення одного, запитуючи про перебування з мною на пару тижнів. й



Я зробив чай, ми говорили довго, поділився все, що відбулося в нашому житті. Андрій приймав, що він пропустив мене в цей час, не забув мене. У зв'язку з цим зв'язок з новою дівчиною погіршилася, і вона залишила його без отримання належної уваги. Я слухав свою історію і розумію, що я не хочу побудувати нові відносини з ким-небудь і дізнатися когось, як я знаю Андрей для всіх 5 років.

р.

Він зробив помилку, торгував мене на інший, а потім зрозумів, що він не хоче обмінювати надійну і спокійну шлюб для справ з молодими дівчатами. Порівняти життя з дорослою самодостатньою жінкою і когабітацією з незрілою німфетом. Не знаю, що він втратив. А потім він зібрав свою силу і прийшов до мене.



У цей день він негайно попросив мене, щоб зрадити його. Ми з радістю робимо. Андрій дуже уважний до мене, ніколи не залишається пізно, дає мені подарунки і квіти. Він став більш ніжним і турботою від нашого шлюбу. До речі, я не приймаю пропозицію. Ми цінуємо кожного разу. Це ще краще.



Наташа розуміла, що свобода є. Кожна жінка потребує нового почуття. Але не варто забувати про те, що не можна забувати. Може бути Наташа не хоче втратити свободу, що вона отримала після розлучення, або, можливо, вона боїться, що шлюб буде руйнувати все знову. Якщо ви робите, ваш чоловік знову обдурить. Чи є у випадку, якщо печатка в паспорті? Головне, що почуття щирі і взаємні. Люблю тебе, мій друг.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное