Коли ви спочатку маринувати сливи з часником, пам'ятайте головне

Один з основних рад літа – це можливість насолоджуватися свіжими ягодами та фруктами. Але не можна їсти багато з них. Часто буває, що ви не знаєте, куди піти щедрий урожай. Чи не варто чекати, щоб піти погано? Краще відразу почати домашні препарати - наприклад, маринувати сливий



Глиби з часником - незвичайне поєднання на перший погляд, правда? Однак ми запевняємо вас, що мариновані сливи Це буде улюблена закуска всіх гостей. Це відмінне самодоповнення будь-якої страви і справжня родзинка святкового столу. Смачний, незвичайний і дуже простий!

інгредієнти
  • 1кг слива
  • близько 2 голів часнику
  • 500 мл води
  • 50мл оцет 9%
  • 1 ч.л. солі
  • 160г цукру
  • 4 чорний перець горох
  • 3 штук гвоздики
  • латина


Підготовка
  1. Фрукти для скручування. не переріз, злегка жорсткей Пломби ретельно промивають.


  2. Очистити часник. Можна взяти одну гвоздику для сливу. Але якщо зубчики часнику великі, їх можна порізати навпіл.
  3. Потім знімаємо насіння з фруктів, роблячи невелику розріз. Покладаємо зубчик часнику в кожну сливу і виводимо плоди і спеції заздалегідь. стерилізовані банкий


  4. Далі готуємо маринад. Для цього змішуємо воду, сіль і цукор в сковороді. Поставте на вогонь, доведіть до кипіння і відваріть ще 3 хвилини.
  5. Гаряча маринада заливають сливи в банках. Покрийте банки кришками, загорніть рушником і залиште на 30-40 хвилин.
    499 р.

  6. Після цього часу зливаємо маринад з банок в каструлю. Додаємо оцет в рідину, перемішуємо і кладемо її на вогонь знову так, щоб маринад відварився.


  7. Заповнити сливи в банках гарячим маринадом. Перекручуємо кришки, перевертаємо банки і даємо їм охолонути. Наші мариновані сливи готові!




Ми завжди маємо багатий урожай слив. Отже, минулого року мій мама зробив це. мариновані сливи за цим рецептом. Зима і любимо її. Гості можуть скористатися рецептом. І я кажу мами, щоб зробити подвійну або потрійну порцію цього року.

До речі, Відео На чудовому каналі було опубліковано. "Мої рецепти кухні"й Ми рекомендуємо вам перевірити.

про:blank

Також рекомендується спробувати рецепт томатів з сливами в ароматному маринаді. Це просто інший, який не триває. Тато просто любить - він їдає половину банок в одному сидячи.

Ви маринувати сливи на зиму? Якщо так, поділіть свій рецепт у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное