Наповнення мудрої господині так, щоб варіння борщу стає хвилину річ

Борщ повинен бути таким, щоб ложка стояча! З деяких причин борщ з'їжджається в нашій сім'ї в день приготування їжі, а всілякі супи іноді подрібнюють в холодильнику протягом декількох днів. Кожна господиня має різний борщ. Навіть якщо рецепт один, смак буде різним. Хтось ріже овочі з соломкою, але я віддаю перевагу рубати буряки і моркву на великій тертці, так як він смакує краще. Але, в той час як на тертці два буряки, можна не піти в тренажерний зал. І нещодавно мій мама-в-право показав мені, як зробити заготовку для борщу взимку або мереживних днів.



Мама знає, як правильно підготувати борщ, але вона занадто багато робити, щоб провести на плиті протягом декількох годин, і вона виснажена. Чи приємна робота. Заварюють воду, очистили картоплю і направляють заправку на сковороду. Після 20 хвилин на плиті знаходиться горщик борщу.

р.

інгредієнти
  • 3кг буряка
  • 1кг морква
  • 4 цибулини
  • 1 кг болгарського перцю
  • 1кг томати
  • 200 г цукру
  • 200 мл рослинної олії
  • 3 ст.л. солі
  • 125мл оцет


Підготовка
  1. Вимити і очистити всі овочі. Тепер вирізати цибулю півкільцями.
  2. Нарізаємо буряки і моркву в тонких смужках або натрієм на великій тертці.



  3. Наріжте перці смужками і накидаємо помідори окропом і очистіть. Потім порізати на середні кубики.



  4. Огірити підготовлені овочі в великій сковороді і додати сіль, цукор, оцет і рослинне масло до них.
  5. Покладіть горщик з овочів на плиту на невеликий вогонь. Коли овочі дають сік, варіть овочі ще 25 хвилин на середньому вогні.



  6. Покладіть заготовку борщу на стерилізовані банки і розкачати кришки. Дядько.





Коли настає час варити борщ, просто відварити або відварити воду, кинути картоплю з тушкованою капустою і варити протягом 5-10 хвилин. Потім відкрийте канал газом і залийте його в каструлю. Перемішайте все і варіть на середньому вогні ще 10 хвилин. У готовому борщу на свій розсуд додайте сметану, свіжий часник або цибулю. Можна додати нарізану зелень. Бон ацетит. Ви робите борщ або віддаєте перевагу зробити борщ з свіжих овочів?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное