Директор сільської української школи танцював настільки відомий перед випускниками, що відео зібрав мільйона переглядів

Що ви думаєте, Який викладач повинен бути в сучасному світі? Я часто думав про це, коли я був у коледжі. Чому я не ходив до школи. Я знала, що я знала, що я мав бути дійсно спалювати свою роботу, щоб привести студентів.



Сьогодні я хочу поділитися новинами про викладачів одного з українських сільських шкіл. Я хотів би дізнатися свою точку зору на що сталося. Я також рекомендую вам відповісти на питання, як ви бачите сучасний педагог?

Останнім часом відео з'явіўся на Facebook з закінченням в Майахківській школі, яка знаходиться в невеликому Українському селищі. Група викладачів під керівництвом головного майстра вирішила дати своїм студентам подарунок. Підготовлений двохвилинний енергійний танець до веселої пісні.



Директор танець настільки відомий тим, що відео вирушив вірус і поширили все через Інтернет. Відео зібрав 1 млн переглядів і величезну кількість коментарів. Василь Маслі – вчитель історії та права. Однак він був нещодавно призначений головуванням школи. До речі, це був той, хто в 2017 році ініціював такий нетрадиційний подарунок для студентів. З того часу щороку викладачі підготували груповий танець для випускників.

Крім того, директор організовує репетиції для батьків. Вони також танцюють на випуск. У минулому Василь займався танцями. Є ще кілька танцівників. Так кожен рік викладацький персонал школи намагається придумати щось нове і цікаве.

Для танців з 2021 року викладачі обрали пісню «Федеріко Фелліні» від Galibri & Mavik. Це була причина сердитися коментарів під відео. Багато хто відчував, що українська школа не може звучати пісні російських митців. Тим не менш, режисер сам спокійно реагує на капелюх. Він вважає, що всі люди мають право висловити свої думки в Інтернеті відкрито. І вибір композиції мотивує те, що доріжку вирушали вірусні і студенти часто слухали її в школі.

92488464

Василь Маслі є обов'язковою, що такі стадійні номери з викладачами дуже важливі. З цим танцем, головне хоче показати школярам, які дуже важливо бути відкритими і не соромно спробувати щось нове. Не боятися критики, бо це не можна втекти в абсолютно будь-якому бізнесі. На прикладі викладачі доводять, як важливо зберегти темпи з постійно мінливим світом.

Звичайно, було багато позитивних відгуків в коментарях до відео. Відкриті, щирі, веселі. У нас є щось.

р.

Коли я був у школі, я пішов до різних класів і спілкувався з різними вчителями. Деякі діти були любі та інші ненависті. Але самі студенти були просто самі. Чому це відбувається?

Якщо ви подивитеся на вчителя, який проводить урок, і ви розумієте, що він просто не хоче бути тут. Для дітей. Коли вчитель світиться і випромінює любов до своєї професії, він хоче слухати, цікаво з ним.

Я переконаний, що це не достатньо, щоб звільнитися у навчанні, щоб стати хорошим викладачем. Він має вийти з Крім знань і практичних навичок, Учитель повинен бути хорошим психологом.Пацієнт і спокійна людина, яка контролює психологічний стан.



Багато людей не дуже швидко вигорають. І інші страждають протягом багатьох років на невиліковній роботі, просто подача годин в школі. Чи можуть такі викладачі стати моделлю ролі? Важко.



Хочу вірити, що буде більше випускників, які щиро хочуть стати вчителями щороку. Що ви думаєте, що є недоліком мотивації для студентів, які закінчили навчання вчителя і не пішли працювати в школі? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное