Чому я не маю ніяких малинів?

Влітку не хочеться купити солодощі в магазині, адже їх можна приготувати в домашніх умовах. І з мінімальною кількістю цукру. І ягоди і фрукти дуже корисні в цьому. Якщо ви невірний солодкий зуб або ваші діти постійно доходять до цукерки, зробіть їх сезонні десерти, з яких кожен буде насолоджуватися дозою цукру. Сьогодні Я покажу вам, як зробити желе з малини і смородини, поділитися рецептом малинового торта і легким освіжаючим сорбетом з малиною.



Хочу розповісти вам, як зробити корисні солодощі з ягід. Ви можете приготувати порції в невеликих чашах. Але, щоб він виглядав як мармелад, краще варити в силіконових формах, щоб ніхто не підозрював нічого. Якщо вам подобається желе, ви напевно приділили увагу композиції. І можна вгадати, що занадто багато цукру в цьому десерті.



інгредієнти
  • 100г малина
  • 100г смородини
  • 50г цукру
  • КСНУМКСг желатин


Підготовка
  1. Добре промийте ягоди і потім зніміть зайву воду. Спочатку процідити воду сито, потім перенести малину з смородини до кухонного рушника.
  2. Ягоди з цукром можна потерти через сито. Відразу замочити желатин в 150 мл води і залишити на півгодини.
  3. У саутеїну залити ягідним пюре з цукром і желатином розвести водою. Нагрійте варення на слабкому вогні, але не доводите до кипіння. Стирайте масу так, щоб вона не мила.
  4. Для того щоб не пропустити шматки нерозчинених желатину, знову потріть охолоджену масу через сито.
  5. Залийте желе в прес-форми і відправте його в холодильник на 4-6 годин. Це все.





Літні торти без випічки економлять ситуацію, коли ви поспішаємо або просто не хочете грати з тісто. Чи сметана з ягодами? Самі інгредієнти пропалюють апетит. Спробуйте смачний десерт.

169250

інгредієнти
  • 400г малини
  • 200г чорниця
  • 800г сметана
  • 200 г цукру
  • 100 мл води
  • 30г желатин
  • 8г ванільний цукор


Підготовка
  1. Змішайте сметану будь-якого жирного вмісту з ванільним і простим цукром. Залиште на кілька хвилин, потім перемішайте все знову, щоб цукор встигла розчинити.
  2. У водяній бані або мікрохвильовому розчині 30 г желатину в 100 мл води. Потім додайте желатин до сметани в тонку сковороду, безперервно помішуючи масу.
  3. Покладіть половину ягід в сметані. Приготуйте форму: покрийте харчову плівку з від'ємною формою або звичайною глибокою чашею. Покласти желе в форму.
  4. Викласти залишилися ягоди зверху і відправити торт в холодильник на 6-8 годин. Діон.
Ви можете зробити торт з фруктовим желе зверху або з підставою вершкового печива, але без усього цього, малиновий торт без випічки буде з'їсти в один день.







Не заморожений сік можна порівняти з цим блаженним. Ви не будете витрачати більше половини години на приготування їжі, і очікування буде найскладнішим. У морозильній камері не менше 6 годин, тому це гарна ідея, щоб зробити його у вечірній вечір, тому очікування не є екструзією.



інгредієнти
  • 400г малини
  • 200 г цукру
  • 200 мл води
  • 1 лимон


Підготовка
  1. Залийте 200 мл води в сотейник і додайте 200 г цукру, потім - лимонний пілінг для аромату. Принесіть суміш до кипіння і видаліть її з вогню.
  2. Коли сироп охолоджує, проціджуючи його від шкірки. Тепер залийте сироп малини в блендер і збийте його на 2 хвилини. На цьому етапі можна додати сік 1 лимона, якщо він вийшов занадто нудним.
  3. Залити пюре в ємність і залишити в морозильній камері на 6-8 годин. Тоді ви повинні викласти морозиво десертом і насолодитися плавленням. Бодибилдерши.





Я люблю п'ять хвилинних десертів, особливо влітку. Я сподіваюся, що ви хочете провести літні десерти з малиною та ягодою. Тепер не буде втрачено полуниці. Які десерти ви робите вдома для дітей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное