Омлет "Торнадо" в сковороді, який бере всі сорбції

З тих же продуктів можна зробити блідо-сніданк і створити сніданок, який буде приємно їсти. Тексти пісень, а це означає: Але ви повинні, тому що це смачно. Сьогодні хочу розповісти про те, як зробити омлет з яєць і молока в сковороді. Є багато різних відео YouTube про вуличну їжу в різних країнах. Так я прийшов в рецепт, що я хотів зробити прямо. Це торнадо омлет у корейці.



Яєчні та молочні омлети в сковороді є фактично сутністю вуличної їжі в швидкому приготуванні. Але тут не можна проїхати розкішним сервіруванням. корейськи зазвичай прикріплюють велике значення для краси страв. Вони мають рисові ведмеді під омлетом ковдру, потім у них кішка-подібна кавова піна. Я сумніваю, що корейці варять омлет з молоком, але раджу додавати 50 мл за ніжний смак і приємний колір страви. Покажіть, як корейці вдається зробити ідеальний омлет, і в кінці статті я залишаю відео рецепт.



інгредієнти
  • 4 яйця
  • 50 мл молока
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль


Підготовка
  1. Збити яйця з королою, виделками або бамбукові палички. Насправді, знайти кілька паличок з доставки їжі. Вони є основним інструментом, що дає омлету форму торнадо.



  2. За смаком посолити яйця і додати або не додати молоко. Я додаю, що з вершками або молоком, омлет набуває ніжний молочний смак і стає більш пишним приготуванні. В цілому краще збити яйця, чим більш пишні омлет вийде.



  3. Добре прогріваємо каструлю рослинною олією. Потім залийте омлет в каструлю. Коли яйця починають захоплювати, бамбукові палички захопити омлет з двох країв і злегка перекручувати палички по колу.



  4. Таким чином утворюються красиві складки, поступово яйця підвійдуть по краях. Тримайте палички і запустіть їх знову.



  5. Коли омлет готовий, варимо зверху м'яч рису і поливаємо його соусом. Дивитися прохолодно.





Краса омлета полягає в тому, що його можна зробити солодким, і додати сир або ковбасу. Є багато способів доповнити смак. І форма просто вигляд. Як пообіцяв, я залишаю відео тут. Не забудьте поділитися враженнями в коментарях.

про:blank

Я сподіваюся, що ви зможете повторити пару розумних вуличних кухарів. Дуже цікавим і водночас простим. Вам подобається омлет або без молока?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное