Як відреагувати Сестра, щоб приїхати Empty-Handed

Коли сестра і її дитина, дивнийЦе сумний. Він стає навіть сумним, що вона приходить до вас не з великого бажання, але з потреби. Як, то можна відмовитися? Приблизні родичі повинні підтримувати один одного, особливо в складних разів.



Але є причини для всього. І якщо на перший погляд ситуація неоднозначна, дивлячись на неї з іншого кута, можна помітити цікаві деталі. Це те, що сталося з нашим читачем, який не знає, як довго вона зможе перенести свою сестра. Відносні засоби іноді дуже характерні.

Моя проблема - моя сестра і її сім'я, що я вже досить втомився. Ви бачите, вони не мають нормальних відносин до особистих кордонів. Як кажуть, «симпатична гірша, ніж крадіжка». Незабутні гості гірше татара.

Моя сестра і я народилася і піднялася в сільській місцевості. Я переїхав до одного міста, а потім до іншого. Одружена, мала сина. Я переїхав до столиці. Диван. І вона залишається в одному місці. Наречена вона була одружена, також подарувала дитину, гарну дівчину. Але тепер вона живе з матір'ю, в домашніх умовах з батьками чоловіка. Ви знаєте, що це подобається.



Мій чоловік і я розірвав як друзі. Він залишив мені гідну однокімнатну квартиру в гарному районі. Тепер це допомагає мені і синові гроші. Більшість грошей, таких як ремонт, прийшли з нього. По суті, щоб бути чесним, я не тримаю грою проти нього. Дорослим, ви повинні розуміти.

Як виходить, не всі виростають таким же чином. Я хочу, щоб побачити, як живуть місцеві жителі. Купити щось і все. Звісно, вся родина, що перебуває у мене. Ще раз, квартира велика, але тільки одна кімната. З якоїсь причини його змінили минулі власники.



І уявіть, що Я лежаю на моєму ліжку, мій син спить в своєму ребері, і мої родичі сидять на коць. Бог знає, де вони знайшли їх. Як було в дев'ятих, пам'ятайте? Вони навіть залишили ті корти в пансіоні на другому відвідуванні. "Для майбутнього" кажуть. Дуже ебать хороший.

І прийшов перший раз, це все ще так. Вони привозили їжу, речі з села. Просив мене зв'язатися з деякими родичами через відео чат. Я не пам'ятаю їх, коли я ходив під столом. Чому б я? Ну, приїжджайте, для кліща і як ностальгія погодилися до цього.



А потім вони прийшли порожнім. Легко, щоб говорити. І я повинен купити крупу. Це не про гроші, але про принцип. Попри те, що моя сестра варилася і мила посуд. У сільському житті вчили її. Але я шкодую, це не готель. Я не збираю гроші, тому подбати про їжу. І його брат-в-право загиблого. Він хоче м'яса, ви бачите.

Одного разу моя сестра звернулася до розмови. Я шкода і шкода для частих відвідувань. Але, він каже, що ви повинні відійти від вашої матері-в-прави протягом декількох днів, інакше ви можете дійсно піти божевільний. Постійні замовлення, багато роботи, лікуючи їх як службовці. Тут великий місто, нові емоції. Краса, коротко.

Р

Хоча ми говорили відкрито, я не говорив її секрет. Що таке, чоловік дуже схожий на мій погляд. Просто поза. Хіба христина і муа. Але навіть цей стан справ не до моєї кришки. Особливо коли ви прокинулися вранці, і вони на ногах. І ви не розумієте, що відбувається: чому Слава повертається в квартирі, і навіть в сім'ях.

Недавно, перед їх приходом я відмовляла сестри. Проживання в готелі. Так ріг в трубі стояв на хвилину. Але я стояв мій землі. Часом після того, як мій мама назвав, всі з тим же позовом. Це, хто піднявся і піднімається, і так далі. Місто підняв мене і я був трохи більш, ніж я був.



Я не знаю, як ви можете бути такими. Я прийшов до них з усім серцем, навіть хорошим готельом. Не дорогі і комфортні. Чому я з мною? А якщо немає грошей, то сидять в с., перетворюйте хвости биків. Не мій недолік я отримав краще життя. Я не хочу піти в село, щоб дихати повітря. Не запрошують гостей!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное