Я замочіть його в оцтовій воді, і в результаті я отримую піцу.

Капуста - відмінний продукт для експериментів на кухні. І торт з ним чудовий, і млинці, і навіть стейки в духовці капусти не можна їсти. І сьогодні я розповім вам, як смачно варити капусту в сковороді за корейським рецептом. Занурення капусти оцінять ті, хто слідує фігурі, і ті, хто так само люблять смачно харчуватися.



Найпримітнішим є те, що такі сніданки або обіди можуть бути їсти стільки, скільки вам подобається. Готуємо капусту в каструлі досить просто, а в кінці виходить... Піца Капуста! Якщо ви любите піцу, і ви відмовляєте себе за кожну штуку, вам їсти, цей рецепт для вас. Особливо рекомендую приготувати цю страву влітку. Ні муфіни, тільки овочі, сир, ковбаски! Що можна сказати, давайте варити.



інгредієнти
  • 180г капуста
  • 2 яйця
  • 3 ст.л. томатної пасти
  • 70г моцарелла
  • 150г ковбаса
  • 1/2 цибулі
  • 2 ст. ложки оцту


Підготовка
  1. Насінку 180 г білої капусти з соломкою і залити водою 2 ст.л. л оцту. Залиште капусту в цьому маринаді на 10 хвилин. Потім потрібно вимити капусту кілька разів чистою водою.



  2. Наріжте 100г цибулі з невеликим кубом. Потім наріжте ковбасу або ковбасу на тонкі кола. Цікаво, що корейці обробляється чистотою їжі. У процесі приготування господиня розрізає ковбасу і замочує її протягом декількох хвилин в гарячій воді протягом 2 хвилин, щоб видалити принаймні деякі шкідливі добавки з продукту.



  3. У глибокій мисці збити два яйця. Надішліть капусту до них і добре перемішайте з виделкою. На нагрітій сковороді з рослинною олією обсмажте капусту до золотистого під кришкою з двох сторін, щоб капуста встигла приготувати. Для попередження млинця від розбиття, перевертайте її по плиті.



  4. Тепер поверніть вогонь і змащуйте капусту основу з томатним соусом, соусом піци або кетчупом. Ви можете зробити соус з пасту томатів або взяти консервацію, він стане ще більш смачним.



  5. Зверху викласти скибочки, ковбасу і тертим сиром. Моцарелла найкраще підійде для свербіж. Але можна взяти будь-який твердий сир.
  6. Готуйте капусту піцу під закритою кришкою до розтоплення сиру. Потім поставте піцу на тарілку і не соромтесь, з'їсти з задоволенням кожен раз.





Це цікавий рецепт, який я знайшов на каналі Haeum Cooking, слідувати за посиланням, щоб побачити це та інші оригінальні рецепти. Я дуже натхненний корейськими рецептами, і заспокійливий - це середовище, в якому корейські жінки варять. Відчувається тепло і затишна в своєму будинку, але страви, особливо влітку і світла, хочеться варити відразу. А ти?



Піца Капуста – це смачна альтернатива піци на тісто. Ви можете насолоджуватися цією стравою без переморожування, в задоволення. А мені подобається цей смачний і дитячий, чоловік і гості. Не боятися експериментувати, і обов'язково реагувати на коментарі, якщо ви намагаєтеся зробити піцу з капусти. У вас є хороший день і кулінарні пригоди.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное