Чому господині в Криті не заважають грецьким салатом, як нарізані і подаються

Напевно, кожна господиня є обов'язково, щоб зробити грецький салат не складніше, ніж вирізати улюблену маслину. Однак практика показує, що грекиЇжа ми їсти в Греції дуже відрізняється від того, що ми називаємо Грецький салат. Яка різниця?

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться відкриттям читача, який досить добре знає грецьку культуру (і кухня). Той факт, що чоловік цієї молодої леді був грецьким фермером Янісом, який збирає маслини на острові Крит протягом двох десятиліть. І це людина точно знає, як приготувати певні страви в Греції. І який сорт грецького салату не буде.



Я впевнений, що наша господиня прокидається в середині ночі, і вона буде легко нарізати маслини. Я завжди був одним з тих, хто хоче. І коли мова йде про грецькі жінки, вони вирізати грецький салат так само легко. До речі, в місцевій області вона називається селом і варена просто всюди, пише Марія.



«Не кажучи вже про те, що ця страва обробляється особливою ніжністю. Просто візьміть те, що під рукою і крихтою. Так в салаті є фета, огірки з помідорами і цибулею з маслинами. Знаходимо перець і кладемо перець. Якщо вони знайдуть салат, то додайте його. й

До того, як я переїхав до Криту, я вірив, що грецький салат повинен містити лише червоний цибулю. Але в першому салаті на острові Крит я знайшов білу цибулину. Вона попросила чоловіка, і він просто посміхався, кажучи, що це не важливо, що колір цибулі, навпаки, частіше білого кладуть.



«Друга річ, що відхилялася мене, була великі шматки фета. Чи не турбують він? Виявилося, що сир для грецького салату не розрізати. Вони просто кладуть в великий шматок. А коли порушують салат, то сам фета розбиває на шматочки. Виявляється, що різання не потрібно. І греки такі люди, з льону, якщо ви не можете зробити щось, ви не будете це зробити. й



В короткий час я бачив достатньо цього салату і вирішив зробити один для чоловіка в домашніх умовах. Але Яніс сідає на стіл і відразу відхиляється. Виходить, що з звички ми подрібнюємо салат дуже малим. Але греки не їсти салат з ложкою, але з виделкою. Тому для зручності потрібно нарізати великими шматочками, щоб навіть виделка з'їсти комфортно. Це його.

Що потрібно вершкове масло? «І, нарешті, я зауважу, що це холодно-пресована оливкова олія, яка використовується для заправки цього грецького салату. Багато людей мають вершкове масло. Оливки збираються, вершкове масло виготовляється. Якщо вони не хочуть, вони беруть з сусідів або з знайомих. Не існує проблеми з цим. й



Виявилося просто: в грецькому салаті найголовніше - якісні вироби, з власного саду або купили з знайомих фермерів.

«Краска більше, ніж томати, огірки і перецьи. Додайте півкільки цибулі, а також оливки (якщо це, звичайно). Далі висаджувати шматок фета, посипати орегано і додати оливкову олію зверху. Стирайте перед їжею, коли салат вже на столі, і з'їсти виделкою. Балдеги! Запевняє Марія.



Звичайно, кожен готує такий популярний салат своїми руками. Хтось додає червоному цибулю, і хтось йде білим. Хтось зрізає фета на кубики, і хтось залишає велику частину. Не дивно, що ця страва варена по-різному. Імовірно, що в Греції себе, салат Різні господині варять по-різному. Але приготування їжі – це те, що завжди має місце для творчості та експериментування.

Який грецький салат вам подобається краще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное