Вибір для приготування кукурудзи для тих, хто втомився від кип'ятіння

Тут настає кукурудза! Я вже бачив молоді кобочки на ринку і навіть спробував купити. Моя дружина припинила мене. Приходьте, він каже, що ми будемо повертатися в тиждень, після чого ми будемо купувати більше. Я не сказав, але я вирішив використовувати цей тиждень для збору інформації. Я прийшов в цікавий спосіб приготування. мастурбаціяй



Традиційно кукурудза заварюється в солоній воді, це де закінчується сорт. Чи можна варити кукурудзу без варіння, щоб вона була ще більш смачною? Почати! Редакція "Сайт" Я знайшов три красиві способи. Вам не доведеться варити нічого. І на грилі, це дивно!

Кукурудза на мангалі хороша тим, що не потрібно ніяких додаткових порад, її легше варити. Почнемо з духовкою, а потім поступово додаємо до гриля. У разі печі кукурудза можна використовувати як лацінай І ви повинні приготувати так:



інгредієнти
  • 2-3 штуки молодого кукурудзи
  • 70-80г вершкове масло
  • 1-2 ст.л. л рослинної олії
  • 0,5 ч.л. сухого червоного (або чорного) перцю
  • 1 ч.л. солі


Кукурудза в духовці
  1. Кукурудза потребує дуже молодий, інакше ви будете варити. Трохи потрапити в духовку. Короби повинні бути розбиті або нарізати на три або чотири частини. Потім покладіть її на сковороду як це.
  2. Перед відправкою в духовку кукурудзу змащують сіллю, перцем (зазвичай змащений червоний для гостроти, але не можна змащувати) і рослинним маслом. Овен 180 градусів і кукурудза в ній на 20-30 хвилин.
  3. 10 хвилин до готовності коб, вийняти його і поливати його розтопленим маслом, потім знову поверніть в духовку. Дядько!




Тепер залиште піч і перейдіть до відкритого повітря. Ми гриль І зварювальну сітку. Як ви могли б здогадатися, ми награємо кукурудзу. Далі слід зробити:

інгредієнти
  • 2-3 штуки молодого кукурудзи
  • 50г вершкове масло
  • 1 ст. паприка
  • 1 ч.л. солі




кукурудза на грилі
  1. В першу чергу зробіть соус. Масло слід розтопити, а потім додати до неї паприку і сіль. Поміряйте його правильно.
  2. Смуги слід очистити від листя, а потім розбити на кілька частин. Однак кукурудза може бути лівою. Змастити його соусом.
  3. Покладіть гриль і обсмажте по обидва боки близько 15-20 хвилин. Так що нічого не спалює, вчасно перетворюйте кукурудзу. Коли ви готові, поставте на стіл відразу!


Як виявилося, на грилі багато способів варити кукурудзу. Кожен знайде щось інше. Ми пропонуємо Вам освоювати простий метод. У кобах не доведеться чистити. Навпаки вона буде виглядати ще краще. Почати!



інгредієнти
  • 2-3 штуки молодого кукурудзи
  • 50г вершкове масло
  • 1.5 л води
  • 1 ч.л. солі


гриль
  1. Кукурудза необхідно замочити. Літерально, в мисці, де можна підійти одну і половину літрів води. Покиньте баби в воді, як це, не очищайте. Триває вода на 30 хвилин.
  2. Потім прокрутити листя трохи і змастити кукурудзу розтопленим маслом. Прокочуйте листя назад і перемотайте нитку так, щоб кобочки не відкривалися.
  3. Покладіть на гриль на 20-25 хвилин, цей час слід вистачити для кукурудзи, щоб підготуватися. Ось вони роблять різні речі: хтось кладе в охолоджуючу спеку, хтось кладе на шайби, хтось кладе на шайби. Виберіть те, що вам подобається. Вам потрібно їсти прямо, поки це спекотно!




Тим не менш, ми нічого не додаємо, крім одного – кукурудза повинна бути такою, що її не доведеться варити пізніше (або перед). Його колір повинен бути ледь жовтим, а зерна легко підштовхуватися. В іншому випадку ви ризикуєте зламати зуби! Обов'язково напишіть в коментарях, як ще можна приготувати молоді кукурудзи, але не доведеться вдатися до допомоги горщика води.

гриль Виявляється так ніжним і соковитим, що неможливо зупинитися. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Якщо ви все ще вирішили не мудро, але діяти як зазвичай, то тут інформація про те, скільки потрібно варити кукурудзу, щоб вийшло дійсно смачно! Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное