Моя мама зламала своє життя, даючи мені особливу назву.

Іноді батьки вибирають дуже дивний і рідкісні іменай Звичайно, деякі з них звучать оригінально і незвично. Однак, в реальності, неправильне ім’я може поламати весь життя дитини і стати основною причиною всіх комплексів. Наша історія сьогодні є крім душі дівчини, яка захопила її назву як дитина. Нехай її історія слугує прикладом для тих, хто зараз шукає ім'я для своєї дочки або сина.



Моя мама мріяла про дочку все її життя. Її перші два загнічення приніс сина. Вона любить своїх старших братів. Але після вирішального УЗД при її третій вагітності вона захочила щастя. За майже 9 місяців я обрала назву для себе.



Я хотів назвати мене особливим способом, щоб зробити мене виділятися. Але вона не мала ідеї, як мій ім'я буде поєднуватися з прізвищем та прізвищем. Прізвище: ім’я батька Василя та прізвище Петренка. Тепер, мій мама назвав мене Цветана.

Я ніколи не чув всіх, хто ще раз в житті. Як дитина, мої батьки називають мене Квіткою. Але вже в дитячому садку я зіткнувся з першими проблемами, які мене приготували для мене. Діти не розуміли, що таке Цвєтан і як викликати мене. Так як дуже молодий дівчина, я дізнався, що блювоту.



Я почав закривати. З часом вона просто захопила свою назву. Чим гірше в школі. Не тільки мої однокласники приділяють увагу своїй назві, але й вчителям. «Петренко Цветана Василівна піде на дошку!» – слова, які я боявся чути кожен день. Після того, як вони, весь клас був наповнений життєрадісним сміхом, а на обличчі вчителя видно гран.

Я дізнався пізніше, що ім'я може бути змінена. Але для цього я повинен бути дорослим. Я мріяв про день, коли я міг вирішити для себе, що люди зателефонували мені. Як підліток, я почав боротися з батьками, особливо моєї матері. Я хотів дізнатися, чому вона вибрала таку дивну назву.



Але в відповідь я чув те ж саме: «Ви повинні подякувати нам за те, що ви живете з батьком!» У вас є велике ім'я, ви просто не отримаєте його. Дивитися, просто Mashi da Nastya. Не хочете бути особливою дівчиною? ?

Ви можете зафіксувати його. Ні, я не хочу. Я ніколи не хотів. Я хотів би стати, що звичайна Маша або Настя. Але Я Цветана Васильевна, дівчина з вишитою назвою. Я хотів би змінити своє ім’я, коли я був 18. Вони зробили реальну тангтру, сказав, що це було поганим удачі, і я б помилився все життя.

р.

Я щасливий зараз? У зв'язку з ім'ям, я не можу зробити друзів з будь-яким. Я хочу, щоб позбутися від знову. Я збираюся в коледж цього року, і я хочу, щоб бути різними. В кінці літа я буду дорослим і закінчити, що я почав. Я люблю ім'я Katya так багато... Здається Петренко Катерина Василівна звучить набагато краще, ніж Цветана. І благородно так!

Я не хочу знову боротися з батьками. Але я знаю, що я повинен прийняти цей крок, щоб змінити життя. Для того, щоб бути чесним, я використовую, щоб ніхто не підтримує мене. Тепер час приймати такі важливі рішення самостійно!

Раритетні імена для дітей: зазвичай вибирають імена для дітей. Підсумок ім'я та прізвищей Таким чином, ви можете зрозуміти, як добре це звучить. Тим не менш, не всі це роблять, тому що, наприклад, хтось мріяв про слухання дитини певним ім'ям. Тільки тут кілька людей думають, що дитина з такою назвою, щоб виростити, щоб вижити всі проблеми підлітків і комплекси.



Якщо ви шукаєте назву для вашої дитини, ми поділимося корисною статтю. У ній ви дізнаєтеся точно, що подивитися перед тим, як надати дочку або сина ім'я.

Які поради ви даєте молодим Цветана Василівна? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное