«Бойлінг» у відповідь на запити, які допомагають вагітним дітям

Для самої частини, матеріальна допомога близьким родичам - річ, хоча не завжди приємно, але необхідно. Якщо ніхто не переступає і перехресує будь-які межі, то така підтримка може навіть наблизити людей разом, які можуть згодом позитивно вплинути на членів сім'ї.



Люди, як їхній характер, можуть бути різними. Іноді дуже різко. У цьому випадку будь-яка боргованість, навіть найпримітніша, призведе до списків і конфліктів. Так, можливо, краще запозичати з інших людей, щоб не руйнувати відносини?

У нашій родині завжди була матрична. Мій батько працював двома роботами, і мій мама залишився додому, щоб подивитися після мене і оловець з домашню роботу. Не дивлячись на те, що моя мама завжди скаржалася, що вона дуже втомилася і живила в чотири стіни. Тато ніколи не відповідав на її тертя, просто мовчазно приносити гроші в будинок.

І все ж, після школи, як я зараз пам'ятаю, мені довелося мити страви, поки моя мама і тітка сиділи в вітальні дивитися ТВ шоу обговорювати їх чоловік і взаємні друзі. Вони промивають кістки, як звичайно, але це був характером їх комунікації. Я не здивився.



Я поважала, незважаючи на свій молодий вік, був мій корусін Light. Дочка Тітка. Ми пішли в різні школи, і я не говорю її часто, але я добре розумію, що вона навчалася добре, знав, як грати скрипкою і завжди допомогли їй мамі. Ідеальний приклад для мене. Згідно з мамою, звичайно.

З двох років ми постійно порівнювали. Після школи Света було відправлено до господарського відділу, і все літо вона провела в підручниках з деякими терористичними дорогами. І я зробив. Я завжди любив журналістика, я завжди любив журналістика. Я приготував себе і, не без гордості, я можу похвалитися тим, що я був одним з кращих студентів групи. Через півроку вона стала головоломкою.

Свєта не працювала з її професією, вона просто не любила її. Але вона була дуже привабливою. У другому році вона любила одного хлопчика, потім вона раптом стала вагітною, а незабаром юна одружена. Я, в свою чергу, був відомий як ребел, і я був зацікавлений в додаткових класах і журналістиці. Вона стала пристрастю.



Три роки після інституту я почав орендувати квартиру, яку я скоро купив. Звичайно, без кредиту. Моя корзина мала ще одну вагітність. Бабця переросла її «два» на Світлі, і вона переїхала до життя в с. Моя мама не розуміла, але мій тато зробив скандал, який день вперше в пам'яті. Я не доглядав, хоча.

Після чого я відібрав боргу (не кредит, тільки давали гроші своїм друзям) і купив автомобіль. Всі права, автомобіль. Стара Opel, яка ховається сучасними підлітками. Я пам'ятаю мій мати просто скручений її пальцем до її храму. Вона сказала, що навіть мій батько буде сором'язливим, щоб приїхати машину, як це. Я краще знайти когось. Светка вже має два діти.

Рік тому почався справжній цирк. Я вдячний йому. У будь-який час я отримав собі новий автомобіль. Так сталося, що було грошей, і ціна була відносно високою для мене. Старого довелося продаватися швидко, і голову заповнили цим нещільним.



У той же час Light (як всі інші родичі) дізнається, що вона вагітна з третьою. І якщо вона і чоловік, який використовується, щоб зробити кінці, тепер це пандемія. Сім'я з маленькими дітьми, як ви знаєте, не економить гроші. Кожна друга. В той час як я був економним на їжі, я просто потрапив в звичку.

А потім один день, мої улюблені родичі починають називати мене. Спочатку мій бабуся, потім Сама Свєта. Ви можете відмовитися від вашого автомобіля. Не потрібно двох, але Светочка є матір'ю багатьох дітей і важливо, щоб вона завжди була в комфорті. Це не знизить мене. Спочатку я торкнувся від такої несудимості, але відразу відмовився. Дякую мамі за її жорстке виховання. Я знаю, як сказати ні.



Після кількох днів і мільйона дзвінків, мій бабуся сказав мені так багато неприємних речей в одній телефонній розмові, що я вирішив не повертати свої дзвінки на всіх. Болить. А потім мій мама під назвою. Ми провели багато часу, які розповідають один одному новину, і вона скаржалася на батька, не в змозі відреставрувати квартиру і все це.

Наприкінці, вона попросила про машину. Вона попросила мене те, що він коштує мене. Вона сказала, що вона і її батько буде дуже радий, якщо я зробив такий подарунок. Я шкода. Я не можу сказати, що я мав особливого інтересу до своєї справи, але згадки про мій батько змінив щось про мене, і я погодився.

Вже в самому кінці розмови, коли розмова звернулася до тріфлі, помітила, що сестра і чоловік не мають гаража, автомобіль повністю іржавить. До якого мами відповіли, «Щоб турбуватися про те, що вони будуть хребти, купувати гараж». Автомобіль практично новий. Тексти пісень, а це означає: Тоді я посміхнувся і сказав: "Ви використовували, щоб викликати мій автомобіль іржастий янь, але тепер це майже новий?" ?

Пауза, важка зітхне і змінена, родзинка матки. Ви не знаєте про ваш журналізм? Чому ми запитуємо вас про вашу старість? Тексти пісень, а це означає: Ніхто не хоче нічого. Ви даєте легкий новий автомобіль, який ви нещодавно прийняли. Чому вона дала? І сестра – це тільки діти в дитячому садочку, які будуть чим носити. І на бізнесі теж. Ви замовляєте.



Я звернув свій телефон. Тепер я збираю всіх рідних. Я хочу, щоб він пояснив. Я не хочу думати про цих людей. Evil береться. Я хотів би поділитися своїм оповіданням з вами і я дійсно відчуваю, що частина вантажу була закріплена. Я сподіваюся, що кожен приносить щось цікаве для себе. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що йде на відпочинок. Розслати трохи.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное