Назва події в останні два роки, що вам подобається витерти обличчя землі.

Злагодження душі і тіла – ідеальне поєднання здорового тіла і абсолютного миру. Але це можливо? Він навіть звучить як сцена з Голлівудського кіно. Люди постійно намагаються думати, якщо не про своє майбутнє, то про минуле. Вони пам'ятають як приємні моменти, так і ті, які будуть безглуздими. скидається з пам'яті. Зняти, обприскувати, знищити. Які моменти? Як забути їх?



Розуміння того, що відбувається в душі, іноді неможливо. Це людська природа. Життя кидає нам різні випадки, ми іноді робимо сумнівні рішення, а потім шкодуємо. Навіть якщо час пройшов, пам'ять ніколи не забувати цей момент. Це ще гірше, коли щось відбувається, що не залежить від нас, але все ще болить і болить ще більше.



Цікавий світогляд: Багато людей незадоволені. І не тому, що щось відбулося, що приніс погані емоції. Оскільки життя здається несправжньою циклом. Вони можуть відчувати, що проблеми лежать, чекаючи їх один за одним. І позитивні аспекти таких персонажів, швидше за все, немоволі.

Цікаві рефлексії про страждання і як її подолати в буддійських викладаннях. Будда - сказав він: «Дійсний світ виходить з-за кордону». Не варто шукати його поза. І ці слова, безумовно, мають сенс. Ви повинні бути сердитися, що ви половили в дощ і вологий? травень. Але з огляду на те, що ви можете подивитись на прогноз, але ігнорувати його і не взявши парасольку. Далі виходить новий скруч.



Деякі люди знаходять це простіше. переїзд Хтось ще. Це може бути будь-яка людина, але не пряма «виставка свята». Вони здаються набагато простіше життя. Це логічно, тому що легше відмивати кішку, яка випадково розливається водою зі скла, ніж просто посміхатися на тому, що ви не встигли половити його вчасно і запобігти відвертанню. Наші чотириногніди є відмінними антидепресантами. Це також варто пам'ятати і підраховувати їх позитивну енергію.



Чудова гармонія тіла і душі. Це лише багато зусиль, щоб отримати таке багатство. Для людини важливо швидко зрозуміти, що для деяких його неправомірних або помилок він не повинен займатися самовиправленням і ненависним. Ми повинні прийняти це як неруйнівний досвід. І в наступний раз ви відчуєте себе і спокійніше. Дякую за навчання. Навіть якщо вони елементарні речі. Але ви спробуєте, ви аналізуєте, Ви берете його і ви отримаєте краще.й Не сумнівайтесь!



Видалити або залишити? Якщо ви попросите людей, які вони скинуть від їх пам'яті, то ви знайдете список подій, дій або помилок, які занадто багато обертів душі. У соцмережах студент Анджеліна ділиться своїми думками: «Я б видали всіх людей, які руйнували своє життя!» Тамара, відроджена жінка, сказав: «Я б витирав всі проблеми, які трапилися в світі в найближчі кілька років». Азтонізує відчай і коментар інженера Романа: «І я почав життя знову, якщо така можливість існувала. й

Це дивно і навіть страшно для того, щоб багато людей постраждали від тієї причини. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Після того, як в інтернеті є і більш філософські коментарі. «Чим не видали нічого з пам'яті». Я бачу все, що я досвідчений, і поганий досвід також є досвідом. А досить смілива думка підтримує батько Юрія багатьох дітей: «Це моє минуле». Що б не потрібно нічого змінити. Що надійшло небо до мене.



Гармонія тіла і душі, і довгий пошук для себе «Який захід хотів би витерти обличчя землі в ці два роки? ? Це може дійсно йти непристойним. Не дивлячись на те, що деякі з наших абонентів скаже, що не пошкоджуються. Ми можемо говорити про те, що ми не можемо змінити. На прикладі, коли наші улюблені і дорогі люди або вірні хутрії друзі йдуть зустрітися з вічністю. Час допоможе зцілити рану так. Хоча ми знаємо дуже добре, що це пам'ять залишиться назавжди в диках наших душ.



Поговоримо про кріплення. Не повісити або відмовитися. Ви все ще живі, тому ви ще здатні. боротьба з будь-якими проблемамий Поверніть неприємну пам'ять в неймовірно досвід винагороди. До речі, вагінарні або навіть реальні "рекомальні" можуть допомогти.

Уявіть ідеальний чистий аркуш у вашій голові. Намагайтеся поставити на неї всі ці моменти, які ви хотіли б знищити. Або ви можете написати всі цікаві моменти на папері, а потім загорнути їх. Просто напишіть все якомога більш докладно, не соромтесь, папір буде завершуватися. Ви можете скаржитися на її скільки ви хочете. Просто зробіть собі стан. Після явного або реального паперу вигорає, ви Повернутися до нас до тих спогадів. Ні.



Які події, ситуації, які ви хотіли б назавжди покоївка? Поділитися ним в коментарях. Може гармонія душі і тіла знайти вас після щирого відображення на тему.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное