Я хочу дублювати ключ від котеджу, і дочка-в-право несуть.

Садівництво Важкий і болючий процес, який вимагає багато часу і енергії. І якщо будинок старий, і сад повністю закинувся, вам доведеться працювати ще більше. Але що якщо у вас є маленька дитина і просто не встигайте думати про відокремлене місце країни? Відносні засоби можуть допомогти, і це добре рішення для проблеми. Правда, іноді люди не просять допомогти у всіх, і дратівливі родичі намагаються дотримуватися носа, де вони не просять. Насправді, наша історія сьогодні про це.

Р

6 місяців тому, мій дочка-в-право поспішав tidy суми грошей. Молоді люди вирішили купити невеликий котедж поза містом. Тим не менш, гроші вистачало за досить старе дилапсоване будинок з тим же сюжетом. Взагалі, робота є незаймана кромка, але ніхто не поспішає зробити все це.



Тоня подарувала сина. Тепер молодий дасть всю свою силу малюку. Звісно, це право зробити, і я радий, що вони, нарешті, мають дитину. Але це шляхетне! Довгий час, з переказами. Легко їздити на машині, але тільки Ендрю. Якщо ми йдемо там, ми всі разом.

Я боїться, що якщо цей котедж стоїть в цьому стані не менше іншого року, то нічого не буде зроблено. Я готовий допомогти родині зараз! Недавній, не існує особливих труднощів, і я відчуваю себе просто дрібно. Я очистлю його швидко, відкинути всі шматки, очистити його, де я можу. Чи не так велика ідея?



Я хочу зустрітися з онуком. Так мій дочка-в-завдяки ще не дасть мені в дитину. Я дуже шкода, але я тримую. Дякуємо за підтримку. Тона повинна зрозуміти, що таке мати, я не хочу потрапити в неї. Але догляд за котеджем можна організувати тільки зразковий! Я навіть подумав про покупку ділянки поруч з дверима, але я не можу дозволити собі це багато себе. Я дуже поставлю свою енергію в одному місці.

Я думав про все довго і вирішив сказати мій син безпосередньо: «Андрюша, я звернувся сюди». Чому б не зробити мене дублікати вашого дача ключа? Я періодично очистую. Ви не можете мати будинок, ненав'язаний протягом тривалого часу.



Моя сина відповіла мене. Він сказав, що дачі належить до Тони, вони кажуть, це потворна, і я не можу без попередження просто взяти і піти там. І немає питання будь-якого дубліката ключа! Я хочу бути дачем? Не потрібно нічого. Я просто хочу допомогти.

Після цієї розмови я вирішив обговорити цю тему з Тоня себе. Але вона розповіла мені те ж саме: Тамара Анатоліївна, нам не потрібна допомога. Ми поїдемо до котеджу в барбекю, повільно приступаємо до прибирання. І в рік ми зробимо все ретельно. Будинок не просить їжі, після всього!



Я не розумію, що позиція. Чи шкода? Я прийшов, висаджувати деякі квіти в клумбі, викопувати клумби. Ви вже можете подумати про розсаду наступного року! А тепер ви просто повинні чекати дочки-в-прави, щоб розпочати ремонт. Що цирк!

Редакція Недарома говорить, що ініціатива покаранай Ніяких вподобань в бізнесі та планах без дозволу. Навіть якщо вони близькі родичі. Я прекрасно розумію дочку-в-праву головного героя Тня. Для того, щоб це сталося буде означати, щоб зробити себе постійним візитам її матері-завдання, які обов'язково хочуть все в країні, щоб статися за її статутом. Для захисту наших кордонів і особистого простору необхідно захищати наші кордони.



Що б ви робили в місці вашого дочка-завдання і ви думаєте про наміри Тамара Анатоліївна нешкідливі? Ми хочемо, щоб дізнатися свою точку зору в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное