Які безтурботні господині не знають, приносять герані до спальні

Це гаряча зовні, але я все ще намагаюся дуже важко цвітати. Я люблю, коли герані в домашніх цвітках і радує яскравими квітами. Аромат даної кімнатної рослини покращує енергію в будинку, захищає її від скандалів, карель та інших негативних емоцій. Але ця рослина має один недолік, який багато хто не знає. І це велика бездіяльність!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, хто не може бути проведений. свінгери (виходить з будинку). Позитивна репутація пеларгонію в питанні.



Гераній будинку К герань не може залишатися байдужим! Як мінімум, що це так легко, будь ласка, її. Все, що ви повинні зробити, щоб побачити хмару парасольок над листям. Більшість геранію виглядають досить потужними, і вирощують як дріжджі.

Гераній на кухні практично схожий комфорт в будинку. Не кажучи вже про свої корисні властивості: вона заспокоює, знімає втому, піднімає настрій, дає відчуття спокійного і благополуччя, допомагає встановити хороший сон. Вони також говорять про те, що вона покращує атмосферу в будинку, створюючи захист від злого очей.



Однак виникають випадки, коли півларгонія (друга назва герані) більше шкоди, ніж добре. Є популярна віра, що утримання герань в будинку полягає в в ввічливості. Румор має це, що велика кількість геранію на підвіконні спальні нібито забороняє чоловічим представникам з дому, тим самим позбавляючи кохану жіноче щастя.

Ця квітка любить так багато, якщо ви можете сказати так про рослину, її власник, що він не хоче поділитися господинею з будь-яким. З потужною енергією, герані приводить чоловіків з спальні або не пускає їх.



І від мого тітка, хто має дві дочки для екстрадиції, я чув цю історію: «Одна красива леді не слухала пораду пізніх людей і підняла багато геній в домашніх умовах. Я поклав його на всі підвіконня я мав. У спальні багато вазонів! Після того, як вона потрапила в велику боротьбу і розлучила чоловіка. За час свого брата та здоров’я батька. І все закінчилося дуже сумно: один з чоловіків, які мешкали в одній квартирі, пішов в інший світ.

Я не знаю, якщо це правда. Немає доказів цього, але як кажуть, немає шуму без пожежі. Немає нічого, що ця віра розвивалася.



З наукової точки зору є також причина свінгери в спальні. Випаровування ефірних масел цієї рослини може призвести до бідного здоров'я.



Я також хочу дізнатися, що відбувається в будинках, де росте хлорофілія. Багато хто дав йому увагу на його непристойний вигляд. Дуже погано!





Незважаючи на всі ці моменти, герань - красива рослина з цілющими властивостями. Наприклад, щоб зменшити ознаки стресу і депресії листя необхідно потерти в руках і глибоко засихати його запах. Швидко засвоюється, знімає роздратування і розслабляє. І це не повний перелік його позитивних властивостей!

Ви. тримати герані в домашніх умовах? Як ви думаєте, що герань заслужено називають символом самотності?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное