Чому діти «не рідні» онуки

Залишити коментар Це не може виходити, але сумувати його можна. Іноді родичі самі погані. Але є також випадки, коли дитина не хоче доходити до найближчих людей. Чому це відбувається і чи можна виправити, читати далі в статті.



У вихідні чоловік пішов до села, щоб відвідати своїх батьків. Він взяв сина з ним: за деякий час мати-в-право висловив бажання побачити її онуком. Хлопці просто повернулися без настрою. Мій чоловік блюнув мене за все. Мій син не любить своїх грандіозних Виявилося, що він зробив сцену в с., думав, що він збирався батькам, яким він дуже любить. Він був досить протилежним.



Ваня почала виїхати до жінки Свєта, бо мій чоловік не був Так, ситуація старанна і неприємна. Але я ніколи не сказав нічого поганого сина про родичів. Я відповідальний за стосунки моєї бабусі?

Моя мама витрачає багато часу з Vanya, тому що мій чоловік і я обидва роботи. Поспішайте платити кредит за квартиру швидше. Ма живе біля нас, вона нещодавно відреставрована і має багато вільного часу. І вона добре поєднується з Vanechka! І це зрозуміло, що моя мама була з ним практично з перших днів свого життя, допомагаючи мені. Він не зацікавився своїм життям.



Інколи Я відчуваю, що мої батьки люблять Ванечка більше, ніж я. Тексти пісень, а це означає: Вони будуть буквально зробити все для нього. І я дуже щасливий про це. Моя мати-в-право не виходила з самого початку. Це те, що вона була проти нашого весілля.

Я не люблю мене, але не знаю мене. Я був одружений до Я зустрів Вадима. В університеті стрибали за однокласника, не думаючи, через рік розлучення. Крім того, я кілька років старше Вадима. Я бачу, що мій Мат-в-право думає в стереотипах, але я не збираюся переконувати її все.

Після народження Ваня, мій мама-в-одному почав лікувати мене краще. Але нічого більше. Ми приїдемо до нас з батьком-в-одному тільки на свята. І якщо вони роблять, вони зазвичай говорять по телефону з чоловіком, і вони можуть запитати, як онука. Уважаю, що вони не встановили контакт з Ванечкою.



Чоловік сказав, що коли вони повернулися додому, Ванья сказав, що він тільки мав одного діда. Він не хоче йти до батьків. Звичайно, Вадим був відхилений, але що я можу це зробити? Чоловік вважає, що його сім'я любить сина і робить все можливе, щоб він відчував цю любов. Подаруйте подарунки та речі. Я просто не думаю, що це достатньо. А замість подарунків, вони приїдуть частіше або хоча б сказали йому на телефоні.

Вадим каже, що батьки молодші і здорові, ніж мати і батько. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Звісно, ви можете придумати будь-яку звичку, щоб закрити очі на очевидні речі. Дитина відчуває себе і розуміє все себе.



У будь-якому випадку, мій чоловік вважає, що це до мене, щоб вирішити цю проблему. Він не збирається нічого робити, хоча це його батьки, ні шахти. Що робити про це?

Від редакції Будь-які сімейні проблеми Ми повинні працювати разом.На плечі членів сім’ї переймається відповідальність за відповідальність. Щоб створити контакт між онуками і онуками, достатньо зібратися і поговорити. Маленька Ванья повинна пояснити, що він має родичів, які живуть далеко.



Не можна часто зустріти, але це не означає, що вони не люблять. Крім того, ви можете придбати телефон з камерою для вашого материнського та батьківського права, щоб ви могли підтримувати відеозв'язок. Для 5-річного контакту очей дуже важливий.

Що ви думаєте? Яку пораду можна подарувати головний характер історії? Поділіться ідеями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное