При сумній долі чоловіка, який став батьком, але втратив дружину

Коли людина стає батьком, його життєві зміни назавжди. Не можна затемнити таку радісну подію, крім вильоту найближчої людини - дружини. Де отримати силу вижити свінгериЧитати його в нашій статті сьогодні. Ми поділимося сюжетом нового батька і нещастяною косою.



На тиждень тому у мене була дитина. Моя дружина подарувала мені красиву дочку, яку я розумію. Ми довго мріяли про дитину, але ми не змогли довго мати дитину. Коли Настя була вагітна, я був в сім'ї небо з щастям. Але сьогодні моя улюблена дружина залишила цей світ.



Я пишу ці лінії, щоб триматися з розуму. Я не знаю, що робити далі і як боротися з моїм грязьом. Не знаю, що моя дружина мала проблеми здоров'я. Захворювання почала виникати в гострій формі раптово, буквально на тиждень до пологів. Лікарі не дали гарантії, але запевняють, що дитина буде прекрасною.

Лікарня заявила, що єдиний вихід – це кесарану, а потім потрібно негайного курсу такої ж терапії. На ніч я сидів моєю дружиною, змочуючи її обличчя водою час від часу. Вона дихає сильно і ледь розкрила очі. А потім раптом вона дивилася на мене і сказав: "Марія." Я був дуже страшним, але я розумію.



Настя 10 щасливих років. Ми нещодавно переїхали за кордон і хотіли б почати з чистого слату. І вдарив творчість: моя дружина писав красиві вірші і проза, і я звернув. Я був таким чином, щоб побачити її перекручувати волосся і запалити олівцем, поки нові лінії були народився в її голові. Вона жив її, мріяла про звільнення її книги.

Дочка Марія народилася передчасно, і вона була відправлена на спеціальне відділення для таких дітей. Моя дружина була в інтенсивному догляді. Я намагався не думати про те, що сталося, тому що я вірю до останнього дня, що лікарі можуть врятувати дружину. Я збере в стаціонарі і не ходив додому. Я просто знав, що це буде гірше і важче.

Моя дружина була несвідомою. Але я тримую її про свою дочку і дитину про її матері. Я не відчуваю себе батьком на часі. Я був схожим на посилання між матір'ю і дочкою. Але я відчув, що це не достатньо. Я не змогла зробити щось інше.



Це тиждень з дня народження. Лікар сказав, що година застрягти Настя і він повинен від'єднати її від апарату підтримки життя. Я сидю поруч з дружиною, і не змогла зібрати свої думки разом. Я відчув, як я був в комі. Коли я отримав додому, що ніч, все в квартирі нагадувало мене Нестя. Не знаю, що робити з ними.

Спочатку я був повністю занурений у себе, чоловічий гранат. А потім я почав усвідомити, що я мав дочку, і тільки я можу подбати про неї. Я зрозумів, що вона була точною протилежністю моєї дружини, залишаючись. І в той же час вона стала продовженням Настя.



Коли Марія вперше попросила, що її мати, я сказав її правду. Моя дочка здавалося дізнатися все, але вона просто бажала мене, щоб розповісти її. На цій точці ми ще ближче. Життя непередбачувана і іноді ми не можемо її контролювати. Але це в нашій потужності, щоб прийняти всі випробування і рухатися далі. Тим не менш, якщо ви хочете зробити це.

Не існує універсального рецепта, який допоможе вижити гранату. Для цього знадобиться допомога родичів або фахівця. І хто зможе знайти сили в собі і нове значення в житті.



Неважливо, наскільки важко, перш за все, важливо прийняти те, що ніколи не буде виглядати. Люди страждають роками, тому що вони не змогли прийняти відправлення рідної особи. Але не можна змінити. Вітаю?

Якщо ви були в таких ситуаціях, як це, як ви керуєте? Поділіться своїм досвідом у коментарях. Ми впевнені, що ви можете допомогти одному з наших читачів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное