У своїй квартирі він жив у своїй квартирі.

Під час переходу двох осіб на новий рівень, є фінансова відповідальність. Для себе і для коханої людини. Тому в найкоротші терміни виникають важливі питання. І навіть свідоцтво про проживання Він має бути нормальною виразністю. Немає нічого неперевершеного або неперевершеного про нього. Це доросле життя.



Наш читач, навпаки, пропагує себе. Ні, не зацікавити гроші вашого чоловіка. Примітити протилежність. Не чесний чоловік. Ви думаєте, що вона повинна турбуватися про це? Цікава історія від життя.

Моя мама завжди розповіла мені, що для самореалізації як людину, я повинен добре влаштувати своє особисте життя. У нашому світі дуже складно знайти себе від творчої сторони і тому потрібно спиратися на надійне плече.

Тепер я на мій ранній 30-х років, і я ще один. Це не приховує дорослої плутати жінку. Все в моєму житті порівняно спокійно. Тексти пісень, а це означає: Існує людина. Зайдіть на роботу. Я задоволений всім. Але в даний момент виникає проблема з Довірай



Для початку я не працюю в професії. Все моє життя я був мальований до мистецтва. Як дитина і молодий вік, я дав хороші сподівання на кар’єру як художника або принаймні для того, як новий-заплутаний струм, про який майже ніхто не знав. Дизайнер. Але, ви знаєте, для розвитку в цьому напрямку повинні бути хороші фінансові подушки. Я не знайшов.

Я хотів би ігнорувати свої амбіції і присвятити всім своїмчасам і зусиллям навчати щось корисне і відповідне. Фінансово, я повністю Неймовірной Але я став бухгалтером. З часом я з'ясував деякі тонкощі і навіть став хорошим професіоналом, який просто не може стояти свою роботу. Я думаю, що це мій брат, який ми всі злаки. Ми не хочемо сидіти в офісі щодня.



Коли я вирішив ситуацію з житлом (так, гроші і невеликий кредит був досить навіть для власної квартири), з'явилася нова проблема. Багато чоловіків побачили мене як незаймана людина або навіть гарна дівчина. Ні, вони побачили мене як штамп про проживання. Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, це гірше, ніж це виглядає. Як знайти себе занурення У вас є 100% впевненість у них?

Міша з'явилась з ніде. Я просто зустрів його, і він був настільки смішним і смішним. І сказав, що квартира не шахта, але родич, який зараз пішов на іншу країну для роботи. Я не дах над головою.



Відповідав мені приємно. Михайло заявив, що він збирає квартиру в місті протягом тривалого часу і вже збирав значну частину грошей. Людина, яка знає, що хоче, приваблює повагу і стає ще більш привабливим. У будь-якому випадку я впала в любові.

Це про весілля, і це про весілля. Але я постійно гавлюся в думі, що я зв'язався з моїм ф'янцем. Що я жити в моїй квартирі. Він відкрив мені своє серце. Потворно, ви знаєте, від себе. Для того, щоб розповісти правду зараз буде дуже приступним. Щоб дізнатися перед весіллям, що ваша жінка привів вас носом і навіть приймала гроші на власну квартиру (повторіть мене, тільки для підтримки «легенду») є великим ударом.

Але мій мама каже мені, що це, навпаки, є дуже успішним обхватом. І Міша не потрібно знати всю правду. Збережіть його, це буде його стимулом. Тепер ми не будемо занадто щільно, тому що ми залишаємо гроші. Навігація Тож дозвольте чоловіка бути чоловіком і привести мене в Він Печера, не зміст з шахтою.



Але моя квартира буде для мене однакова подушка, варіант резервного копіювання, щоб у разі чогось не розпочати життя чистим шифером. Моя мати навіть припускає, що я перезаписати квартиру для неї, так що при шлюбі немає сили. Я повинен трохи розводити на мій чоловік все моє життя.

Це його. Я не знаю, що робити. Вона зрадила себе. З іншого боку, якщо Misha знав про свою квартиру, я можу любити його і довіряти йому повністю? Не знаю. Так, можливо, це рішення для доброго допоможе нам у труднощіх життя? І якщо мені доведеться, то в той час я розповім йому правду. Хто буде гірше?

657662 Габаритний зображення

Питання етики і моральності завжди дуже складно. Кожен думає самостійно, підкреслений. І якщо для однієї такої ситуації буде більш прийнятною, то хтось, навпаки, буде тільки спати у вашому напрямку з небезпекою і знеболюючим. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Це дійсно суворий вибір.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное