Назволений сусід і сказав, що наш котедж не більше, я відмовляю від вірити.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Несподівано, підгортання. Один захід може розкрити всю проблему і виходить, що все, здається, красиво і в цілому на вершині, і все всередині вже був «все». Це сталося в нашій історії. Предмет спору був котеджй Або ж, її знищення.



Редакція. "Сайт" Цікаво, що думки можуть бути на предметі. Тому що це сім'я, є дачею, і кожен погляд відрізняється. Смузі вже тридцять років, і є такий обвал. Можливо, ми повинні говорити про все для того, щоб потім зробити висновки.

А сусід назвав мене про два тижні тому і сказав: «Ви, головне, не нервуйте, просто ваш котедж згорнувся.» Стіни стоять, але ось дах. Мій чоловік і я, звичайно, знаходяться на колесах і дивитися що сталося там. Виявилося, що дах не може витримати, вона впала всередині і пошкоджена частина стін. Я отримав нашу. будинок-хаус Це дійсно патологічний.



Мій чоловік, навпаки, прогулянки і глотки. Він ніколи не сподобалося, що дачі. Тексти пісень, а це означає: Він принесе мене і він залишить. Так я завжди зрадився навколо. Я сказав йому, якщо ви переглядали будинок трохи, він не буде розсипатися. Вона посміхається. Так, я вирішив, що я відновлю, в кінці, ця дача я отримав від батьків. Мій чоловік має інші плани, як він виходить.

Я перепрошу його, кажучи, чому ти посміхається? котеджІ він каже, що це гарне, що вона розгорнула. Я не зустрію своє здоров’я на ньому. І він не буде. Покажіть, що ми продаємо його, як це, це буде копійка. Вона тяга до нас, над там, зламала. Для чого побачити її зараз. Чи можу я?



Я не хочу. Цей будинок не тільки для відпочинку, але і батьківствой З дитинства ми приносили наші діти. Моя бабуся зростає, бо вони потребують природи і повітря. Це найкраще місце, щоб зробити це! Так ми побували з ним, бо хочу відновити його, і він не зробив.

Я думав, добре, okay, я буду робити без тебе! Займіть когось в с., Я не маю багато грошей. Я пішов до банку, думав, що я отримую кредит, щоб вони перевернули мене. Невелика заробітна плата. І приходить пансіонат. Що робити, йти до чоловіка, нехай його приймати. Він навіть сміється. Ні, він, і я не буду.

8804377р.

Тоді я маю інший аргумент. Ось ми. плоскі Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Він все біле. Ви не знаєте? Я порівняв три номери практично в центрі міста і якийсь халюпа на околиці світу. Я також отримав цю квартиру від батьків.

Так я розповідаю, я тут господиня. І хочу відновити котедж. І якщо у нас немає грошей, ми продаємо цю квартиру і купуємо менше. Ми також платимо за комунальні послуги. Про те, скільки нам потрібно? Одна спальня і кухняй Достатньо для нормального життя! І сказав він мені: "Що про ваших дітей?" У вас є дві дочки. Ви хочете, щоб вони залишили кенель за сорок кілометрів з міста замість траншеї? Ви перегріваєте?



Так наші дочки не погані. У своїй квартирі з чоловіком, другий також сплачує кредит. Вони не голі, вони босоніж, вони дрібні. Подарунок молодшому однокімнатному, і старшому котеджі. Він сказав, що не тільки що ви робите, але і переварити дітей. старі Ви. Дуже розумний! Що робити? Не існує інших варіантів, крім продажу квартири, і в цьому котеджі вся душа. Боже!

З редакційного офісу Даха, звичайно, весело, але автор не обмінить трикімнатну квартиру для неї. Але судВін базується просто на симпатії для міста. Що ви візьмете з асфальтової дитини? Тим не менш, ваша думка може бути дійсно корисною. Написати те, що ви думаєте про це і як би ця жінка зробити правильно?

р.

Сім'я дач не тільки відпочивати, але і пам'ять. Коли щось ламається в ній, відчувається, як ваші дорогоцінні спогади – це колапсування. Про те, що є плюси і мінуси володіння дачним будинком, на якому знаходиться невеликий будинок. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное