Шукаємо роботу з економією на 10 років

Будь-які заощадження принаймні трохи підвищують впевненість в майбутньому. Незважаючи на те, що психологи не затверджують ідею повідомлення про те, що до завтрашнього дня. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Сьогодні ми розповімо, як зберегти гроші і чи працювати, якщо ви вже маєте деякі заощадження.



Для будь-якого заробітку експерти радять економити 20% від заробітної плати. Вам необхідно забути про це 20% і в жодному разі не зануритися на них, щоб зберегти заплановану суму. Для успішного накопичення необхідної кількості, Вам необхідно встановити мету.й Якщо не існує мети, якщо ви не знаєте, що ви економите, це буде набагато складніше не зануритися на свинячому березі.



Так, мета встановлюється, де почати? Ви повинні розпочати облік вартості. За кілька місяців поспіль напишіть всі витрати на ноутбук. Після певного часу ви побачите візерунок, в якому ви витрачаєте певні суми на важливі і не дуже важливі покупки. Також ви можете розділити заробітну плату в процентному співвідношенні, не заперечуйте себе в приємних дрібницях.



Золоте правило бюджетного планування – 50/20/30. Повідомляємо, що 50 відсотків доходу необхідно витратити на необхідні речі: оренда, харчування та інші важливі речі, без яких не обійтися. 20% від доходу повинні бути виділені для сплати боргів або грошових коштів. 30% – обов’язково проведіть на кохану: догляд, розваги, покупка. Це правило добре, тому що ви можете накопичувати кошти поступово і в той же час не заперечувати себе в приємних дрібницях. В іншому випадку, що все це про те, коли раз на місяць ви не можете отримати масаж або купити собі, що поганий мішок?



Ось ситуація: дівчина названа Женею планує відкинути з посади секретаря, за роки вона зуміла накопичувати гідну суму. Зараз Женя не знає, що робити. Вона була втомлена від роботи за її дядько, і вона була впевнена, що протягом певного часу вона досить накопичила кошти не працювати: «Я працюю, я можу дозволити щорічні поїздки за кордоном, заощадивши трохи. Я маю достатньо грошей на 10 років окремо. Я не маю чоловіка або дітей, я повинен отримати роботу? ?



Відповідає питання Жани непросто, бо це до неї. Але ми можемо сказати, що гроші мають майно закінчення. Де вона бачить себе в 10 років, коли вона 0? Чи може вона піклуватися про себе і знайти нову роботу? Варто пам'ятати, що багато професій мають дату закінчення терміну дії - якщо ви не вдосконалите свої навички, ніхто не буде найняти вас.



Як працює Жаня? Гроші люблять інвестиції. Найкраще, що ви можете інвестувати в себе. Якщо Жаня йде в масажний терапевт або курс швів або дізнається мови, вона зможе заробити гроші в майбутньому. Але якщо вона витрачає всі свої заощадження на відпочинку і насолоді, і це не заборонена, то в кінці дівчина може залишатися на зламаному кашлі. Тим не менш, якщо вона є самотньою, вона не має ніякого відношення. Але вибір до Гену.

5766661

Ми також повинні пам'ятати, що життя ніколи не йде як заплановане. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Тому необхідно вирішити: якщо ви не хочете бути працівником, вам доведеться шукати себе і витрачати гроші на навчання. Це не погана ідея. Але питання є, ви знайдете себе перед виходом грошей на освіту та харчування? Від зарплати до зарплати не хочеться жити, тому важливо вчасно почати планування вашого бюджету. Що робити, якщо ви були Женя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное