Після роботи на ринку для капусти, руки відьміть близько 20 банок такого салату.

Хто вважає, що зимові препарати вказують на перші ознаки старіння? Я не думаю, що нещодавно. Ви можете придбати консервовану їжу в магазині. Збережіть час і зусилля. Але коли мій мама-в-праворуч мене і мій чоловік банку Огороду в банку, я твердо вирішив, що я закрию 15 банок в цьому році! Хочу поділитися з вами рецептом і буде раді розповісти вам, як мій чоловік готує «гарден» в банку на зиму.



Вона сказала, що рецепт дуже старий. Її мати-в-праві зберігає рецепт в кулінарній книзі, яка її бабуся дав її, навіть тоді цей рецепт був відомий. Овочі можна покласти різні, але я розповість вам, як це робиться в сім'ї чоловіка. Кожна відкрита баночка з'являється в одному сидячому стані. Я особливо люблю моркву і часник в цьому салаті, тому я кладаю щедру в кожній банці.



Всі овочі є хрустким, а маринад є цінним джерелом життя після веселих вечірок. Кількість інгредієнтів призначена для одного три літра або двох півлітрових банок. Потрійно потрійне кількість, тому що це захоплення за смаковими бутони.



інгредієнти
  • 300 г капуста
  • 150г кабачки
  • 300г огірки
  • 400г томати
  • 250г болгарський перець
  • 150 г моркви
  • 100г цибулю
  • 1 лавровий лист
  • 5 зубів. Кошик
  • 1 пучок петрушка
  • 3g солодкий перець
  • 1 ст.л. солі
  • 1,5 ст. цукру
  • 60мл оцет


Підготовка
  1. Вимити і очистити всю їжу. Вирізати овочі на випадкові шматочки. І стерилізуйте банку будь-яким зручним способом. Я просто помити її в гарячій воді з соди.
  2. Покладіть зелень і часник в нижній частині банки. Можна взяти петрушку, tarhoun, моркву або кропу. Потім поверніть лавровий лист і просіяний перець.



  3. Залийте банку овочами. Я зазвичай ріжу моркву в великих скибочках для тріщин. Я розділяю капусту на суцвіття, і вирізати кабачки в колах в старомодному вигляді. Печиво скибочки і помідори не можна різати на всіх, якщо взяти коктейлі або вишні.



  4. Варити 3 л води в каструлі. Поступово заповнюємо баночку овочів окропом. Покрийте баню кришкою і дайте мені стояти протягом 15-20 хвилин.
  5. Потім залийте воду в горщик. Додайте цукор, сіль і доведіть воду до кипіння. Потім заливаємо оцет. Якщо ви не любите оцту у збереженні, замініть 1,5 ч. лимонної кислоти. р.



  6. Заливаємо баночку з овочами і закриваємо її. Поверніть банку вниз і загорніть ковдрою або рушником до повного охолодження. Тримайте охолонути.





На додаток до цих овочів можна додати що-небудь до баночки. Це може бути біла капуста, під бобами або зеленим горохом. Ви коли-небудь приготували сад в баночках на зиму з цим рецептом? Я дуже рекомендую спробувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное