Коли мій син сказав мені, що він принесе дружину до дому, я почав рихнути і впав.

Що робити, якщо дитина, яка не хоче взяти відповідальність і відмивати вас за все пізніше років, замість того, щоб подякувати вам за батьківську підтримку і тепла? Героїна нашої поточної історії стикалася з такою ж несправедливістю життя і зараз нагадує про себе, забуваючи про своє власне благополуччя, вона провела найкращі роки, щоб зробити її тільки син щасливим.

Я провів своє життя, надаючи мій улюблений син з усім йому. І тепер, замість подяки я отримав тільки від нього, що я пропустив щось.



Коли Дад Леша і я розлучився, мій син і мені довелося виїхати і послухати в маленькій сім'ї, що я успадкував від батьків. У парі років нам якось вдалося регулювати до ситуації, і все було досить добре, хоча простір було катастрофічно невеликим.



А коли сина виросла і захотіла маррі, він вирішив принести дружину до нашого будинку. Я думав, що протягом багатьох років він спробує відокремити від мене, і він, навпаки, відчував велику під дівчинкою матері.

Спочатку я почув про плани Леша, я розчарував. Я не знаю. У житті немає миру.



Я довго думав, що робити, а потім, нарешті, вирішив піти за кордоном на роботу. Друзі давно називають Італії, щоб піклуватися про своїх рідних. Робота була важкою, але добре оплаченою, тому що протягом 3 років ви можете безпечно заощадити на іншому корпусі. Що, насправді, я зробив.

Коли вона повернулася, вона купила собі скромну двоюрідну в тихій області, і залишила невелику сім'ю до сина і дочку-в-праву.

р.

Здавалося б, що проблема вирішується. Але тепер мій син відступив, що я не давав нову квартиру до молодої сім'ї. Вона думує, що я був тонким живим у маленькій родині. І він і його дружини потребують більшого місця, тому що незабаром з'являться онуки.



Що сказати, це мій відмова, що такий еготист піднявся. Я не відступив його. Я просто хочу, щоб ви працювали з шахтою, а потім оголошувати свої права.

Lesha тільки отримує нерв і зникає протягом декількох тижнів, поки він потребує щось від мене знову. Це моє спасибі



Яку пораду ви хотіли б подарувати нашому героїні? Ви думаєте, що син буде реалізувати свої помилки і зрадити з матір'ю? Не соромтеся поділитися своїми думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное