Госіпери будуть щасливі розлучення в 52 році за свою першу любов

Коли роки займають пальцем, є теплі спогади, які прогрівають душу ввечері. У віці 53 Лілія Івановна – бабуся двох онуків і дружини. Усе пішов на життя, поки не зустрілася з кимось з минулого. А потім старі почуття спалахнули в серце, вона не забуває про її першу любов за хвилину.



Коли молодь переходить, зрілість приходить, то старі. Я не думаю, що ви завжди можете змінити все. Я був одружений 35 щасливих років. Мій чоловік і я ніколи не зварився, завжди жив мирно. Vanya - моя підтримка і підтримка. З роками, ми стали хорошими товарами, завжди подбаємо про один одного, одномісні друзі при в'їзді ревнощі, коли ми підемо під ручку до магазину.



Я ніколи не думав, що я був у важкому стані. Це як мелодрама. Я думав, що не сталося в житті. Але це сталося. У парку я зустрів свою першу любов, мій однокласник Бориса. Він ходив поодинці, виявилося, що він не був одружений.



Він сказав, що він розлучився 5 років тому і він має подібну ситуацію. Я не можу сказати нічого поганого про мій чоловік, але він і я люблю незнайомців. У повсякденному житті все дрібно, але ми практично не спілкуємося, тільки мовчки подбають один одному, тому що це повинно.



А Борея і я був свого роду втратив в космосі всі ці роки і раптом привертав до одного на богині долі. І я думав, так як ми не робили це в школі, можливо, ми можемо це зробити зараз. І я відчуваю, що Борис не байдужий до мене. Я зробив його, тому що я почав думати про нього весь час.



Іноді я поговорю про розлучення. Почнемо, як дорослі, не втрачаючи або сцени. І я не маю віку, де люди звертають увагу на те, що говорять люди. Я хочу жити в житті. Тільки Я розумію, що діти не затвердять такого рішення. Вони люблять свого батька дуже багато і не дадуть мені торгувати його для першої особи, яка я зустрічаю, хоча для мене ця людина дуже важлива. Я хочу взяти ризики. Мапа Я невірний і Борис має інші наміри. Тоді я можу повернутися до чоловіка? Чи простягає мене за моїй ступеності? ?



З редакції З якоїсь причини я пам'ятаю сцена з фільму Bridget Jones Diaries, дивний фільм, до речі. Так мами Мостта мала іскра з телеведучою, і вона спробувала розпочати життя. А потім виявилося, що цей хлопець був непристойним нарцисистом. Вона зробила величезну помилку і постраждала чоловіка. Вона повернулася і попросила йому прощення. Він був очевидним, що чоловік довгадав, і що вони будуть разом для відпочинку свого життя. Це справжня любов.



Можливо Лілія Івановна це нудно, здається, що ви можете жити щасливо з людиною з минулого. Але люди з минулого повинні залишити в пам'яті, в думках, але не в серці. Вони не зможуть запалити і ніколи не подбати про вас, якщо вони не зробили цього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное