Я одружився за перший раз у віці 44, ми жили душу до душі, але дочка прийшла тут.

« » » » » » » » » » » » » » »Моя дочка тут.? Це свято! Ну, покажіть чоловіка, як життя сім'ї. Чи купили автомобіль як запланований? – такі розмови зазвичай відбуваються в середніх сім’ях. Радість довгоочікуваної зустрічі, обмін спогадів, кухонних бесід та важливих батьківських інструкцій.



Але не так приємні ситуації. Наш абонент, наприклад, не дуже рада про такий візит. Він не приховує його. Якщо ви повністю розумієте ситуацію. Ну, ми, для нашої частини, спробуємо не засудити людину, але подарувати йому необхідну консультацію. Випадки різні.

Моя дочка прибула і моя ситуація досить складна. Я не думаю, що я старий, але я майже половина. Немає дітей, це сталося. І тепер я не хочу. Чому засудити дитину мамі, які навіть дорослі могли б викликати бабуся? Я окаю, і я окаю.

Зараз одружений, перший шлюб. Ми одружилися 5 років тому, практично відразу після зустрічі. Що таке перетягування? Мій чоловік Nikolai був одружений двічі і я його третя дружина. Не кажучи вже про те, що він відразу взяв бичок рігами і привів мене до реєстру, ні. Я був тим, хто взяв ініціативу.



Я жив з чоловіком (або, як його називають) протягом 8 років. Дуже добре. Любов, пристрасть, подорожі. Ми домовилися не одружитися і завжди бути молодим духом. Що потрібно, щоб печати на нашому паспорті? Це було дуже складним. Ви думав, що так як я не дружини, то треасон не вважається треасоном.

Навігація Моя Коля дуже хороша людина. Трохи старше мене, але він добре. Не існує шкідливих звичок, волосся практично всі збережені, навіть чоловічий живіт не спостерігається. По-перше, я тепер розумію тих, хто любить старших чоловіків. Вони не повертають за кожну спідницю, ви можете поговорити з ними. Друзі, знову, дуже надійні, ніж скелі.

Хоча Микола був одружений більше, ніж раз, він ніколи не зробив Після кожного відправлення мета залишалася як фалкон. Він каже, що чоловік не повинен робити інакше. Він був одним у гарному районі. І старий верстат. І мав кишевка. Вирішити орендувати квартиру приїхало себе. Після пари місяців ми обмінялися червоною стрічкою на трикімнатну. Дихання стало простіше.

(доб. 4)

Але мій безтурботний недовго життя. Одну ніч, його дочка покликала чоловіка. Я не знаю, що потрібна ця доросла жінка, але вони говорили на Коля за годину і половину. І я дізнався, що це дочка з другого шлюбу і вона пішла в маму. Дуже, дуже дивна жінка.

Діана 30. У дитини немає чоловіка. Що я не дивився про зараз. А після того, як вона дізналася, що батько живе з дивною жінкою, але в трикімнатній квартирі Діаночка стала дуже зацікавленою в її «свідомому» батьківщині. Згодом вона навіть прийшла до нас.



В цей день я відчував з місця знову. Чоловік, звичайно, переплетений навколо своєї дочки, купив всілякі добрих, навіть подарував маленький подарунок. І ніхто не приділяв увагу мені. Тільки stepdaughter іноді stared на мене з unkind вигляд. Вона не скаже, що в кінці. Я захопив мій да і отримав в таксі.

Це був неприємний, але я не влаштував будь-які сцени Kole. Його дочка, що я можу зробити? Тоді це було гарним тиждень без зайвих навантажень, все пройшло як звичайно.

Але ще недавно звернулася до Миколая знову і, звичайно, з причини. Вимкнено шину. Робота при наявності дитини в будинку і немає чоловіка дуже важко. Оплатити рахунки за квартири непросто. Це її квартира, хоча. Але якщо улюблений батько нехай їм жити з онуком, то все буде добре. А її хати можна орендувати. Чи можна ви уявити?



Я знаходився з тобою. Він любить і спустошує свою дружину. А потім, з інтегруючим поглядом, він приходить до мене з абсолютно чіткими натяками. Я хочу, щоб я був молодий. І Діана допоможе з господинею, і в цілому, вся «велика» треш не буде здаватися так порожньою.

Порожній, yeah. Він був комфортним в однокімнатній квартирі, тому тепер це порожній. Природно, я не погоджуюсь і не даю. Але кожен день я бачу Діану, приймаю її самостійно. А потім вижити. Вона молодий, немає щітки. Батько сильний, але з віком не можна сперечатися. Що ми робимо? Я ніколи не думав, що у мене є проблеми з моїми дітьми і не мій.



Роздядження квартири? Ймовірно, хоч, звичайно, буде катастрофа. Я знову втратив коханого чоловіка. Я не погоджуюся з Діаною - вона вже відчуває, як вона буде жити тут. Я вже думав, що це буде добре, щоб отримати вагітні з Koli тепер. Шупид думки, я знаю. Я не знаю, що мені залишилося. Я не думаю, що існують будь-які варіанти.

Я, це цікавий випадок. Ми не ризикуємо нічого, і ми просто зацікавлені. Але жити і думати про це щодня. Жорсткий. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное