Дискусії зірок прямо з червоного килима Каннського кінофестивалю 2021

17 липня відбулася церемонія закриття кінофестивалю 74-го каналу. Традиційно доріжки Cannes фестиваль - 2021 Знаменитості в самих розкішних нарядах. Що б ви виглядали, краще, ніж інші!

«Жіночі в вечірніх туалетах, чоловіків в тукседох, білосніжних сорочках і відмінних костюмах фігури. Яскравий, естетичний вигляд, візуальна їжа та натхнення, нічого іншого! Скажіть мій список друзів після перегляду фестивалю.

Сьогодні видання. "Сайт" Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Знаменитості на Каннському фестивалій Зображення нереальної краси!

3404240

GettyImages Cannes фестиваль трек - 2021 Мали Від свіжої колекції Schiaparelli здивує всіх з наряддям. На серці зображення є довга фурнітура чорна сукня, і головний акцент робиться на намисто з позолочених бюстгальтерів. Форма кольє з причини, але підказка на місці, що найбільше впливає на пандемію!



GettyImages Ну і Шарон Камінь після 7-річної відсутності Канни доріжки Вона вражала всіх своєю жіночною сукню від Dolce & Gabbana в м'який синій з декором у вигляді яскравих кольорів.



Поза «Ложки» Не зовсім успішним з точки зору вибору кольору (плаття зливається червоним ковроліном) і вибором матеріалу (тка на шляху мала багато часу на зморшку), але обов'язково яскраві і незабутні амортизаційні наряди вибрали іспанську модель і блогер Марта Лозано.

327462

Добре, чарівний Sophie Marceau, як справжня французька жінка, вибрала стильну білу сукню з боковими чорними вставками. Як виглядає такий нарядний виграш, дорогий і елегантний. Автор сукні - модний будинок Валентино.



GettyImages відхилений яскравий наряд і голова журі Каннського кінофестивалю Spike Lee. Він з'явився перед громадським носінням шапки, улюблених кросівки Nike і темно-синій костюм, прикрашений усіма кольорами веселки.

(доб. 3)

GettyImages - мій улюблений наряд від зірки фільму "Дівчина" актриса Розамунд Пік. Червона сукня Dior з модними декольтеми та успішним вирізом цього року. Верхній наряд виконаний у вигляді повітряного серця.



Поза «Ложки» І як вам подобається наряд від хризанте?



GettyImages не може бути відреставрований про Marion Cotillard, як вона одна з улюблених акторів. На мій погляд, це сріблясте плаття від Chanel красиве!



GettyImages Шин Золото на першій ніч фестивалю Helen Mirren.

990 Р

Поза «Ложки» Сукня в Каннах урочисто, яскраво, але не особливо претенсивний. Найголовніше – день закриття фестивалю. Відкрита спина сукні, складне переплетення стрічок, довга слива, пліснява і фріроли - все це було на червоному килимі.

Я також хочу познайомитися з вибором радянських фільмів, які підпорядковані західним глядачам до свого чарівника. На прикладі кінопристосування Андрія Тарковського відзначено спеціальне журі Гран-прі Каннського фестивалю. Solaris знаходиться на списку найбільших в галузі науки і науки.





GettyImages Як червоний килим Cannes фестиваль - 2021? Яка червона килимова сукня ви носити на Каннському кінофестивалі і який образ знаменитості вам сподобається найбільше? Пишіть коментаря, Ваш погляд дуже цікавим!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное