Батьківський будинок не може продаватися, а не обмінюватися.

Ви думаєте, що дитина має будь-які права на житловий простір батьків і повинні вони переходять з батьківського будинку, щоб досягти віку більшості?

Костянтин з Красноярського вважає, що кожен має право зупинитися в будинку батьків, поки вони хочуть змінити своє життя, незалежно від того, як вони старі. Ми ділимося сюжетом нашого героя і сподіваємося, що ви думаєте про це!

Я щиро не розумію, де з'явився культ безперешкодності батьківського дому. Мої батьки, наприклад, отримали трикімнатну квартиру лише тому, що вони мали мене і брата. Якщо у них немає дітей, вони все ще живуть в невеликій родині.



Тексти пісень, а це означає: Вони думають, що я неправильний, і вони намагаються отримати мене, щоб їсти хліб. Як, ви більше 30, час, щоб заробити ваш куточок. Чи є у мене цей кут? Після того, як держава виділила їм такий твердий живий простір з очікуванням, що ми також будемо жити з братом!



Мати постійно цитує приклад брата Миколая, який переїхав до орендованого житла у віці 24 років. Подумаю, що витрати на оренду квартири є припливом, коли у вас є власні квадратні метри, навіть у будинку батька.



Що таке? Для двох маленьких квартир я неодноразово пропонував обмін трикімнатними номерами. Якщо мій батько, і я був у таких мезах, він буде вирішувати всі проблеми. Так вони вдарили ріг. «Ми провели всі наші молоді в цьому будинку, робочий день і ніч». Не можна змінити мови. Коли ми пішли, вирішіть з вашим братом, як ви хочете. До тих пір мій батько і я тут жити.



Мій брат не підтримує мене. Він говорить про те, що батьківський будинок є святим і нічого не зануритися на ньому.

Звісно, він щасливий. Удачливий, щоб отримати хорошу роботу, тепер він може жити окремо і rant. Я просто охоронець, що працює в супермаркеті, я пропустив зірки з неба. Ось де я збираюся з моїм мінімалізатором? Навіть їжа не буде достатньо...



Я народилася дівчина і ніхто не сказав мені слово. Будьте 20, 30, 40, будь-який. Залишайтеся вдома і чекайте їх на маррі. До тих пір ви не можете турбуватися про все на всіх. Це ярмарок?



Що ви думаєте про це? Чи є наші батьки дійсно несправедливі до нашого героя? Чи варто слухати свою сім'ю і стати більш самостійними? Відчуйте, щоб поділитися думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное