Які господарські хори можна сплітати з високорослого дерева, залишаючи хорошу господиню

Коли жінка збирається мити посуд, миє холодильник, кухонний гарнітур і плиту інерцією. Будинок накопичується як сноуборд. Субота - день очищення. Після тижня я витрачаю весь день прибирання квартири, миття і прасування речей і так далі. Я люблю його, коли будинок чистий, тому є робочі місця, які я робимо щодня: пилка, підлога, миття посуду. А потім я стояти перед дзеркалом і попросити себе, "Що я можу чистити?" Чи продовжуємо витрачати дорогоцінні години? ?

І є жінки, які повинні чистити триповерховий будинок, у них є діти, які постійно додають хори, і це очищення підземелля ніколи не закінчується. Сьогодні Я хочу поговорити про речі, які ви не повинні робити щодня, щоб зберегти будинок в порядку. Не хвилюйтеся, ви будете зберігати гідність і звання «Доброї господині».



Скільки я можу очистити? Тут є речі, які потрібно прасувати відразу після миття, такі як лляні сорочки. В іншому випадку немає способу випрямити сформовані складки. Чому залізні штори і постільна білизна? Завіси, хоча вони прасуються, навіть випрямлені, будуть виглядати однаково. Під час сну з'явиться постільна білизна. Щоб отримати свіжу постільну білизну без складок і хрящів, потрібно відразу протнути після миття і рівномірно повісити її на сушаркі в добре провітрюваному місці.

Р

З кожним днем з'являється пілінг. Але знімаючи його сухою тканиною не найкращий варіант. Краще робити вологе очищення один раз на тиждень, ніж дихати пил, який ви нібито протирати сухою тканиною. Немає сенсу від такого очищення, тільки шкоди і відходи часу. А дерев'яні підлоги краще вакуумувати частіше, ніж постійно рубати, щоб блискавка з мокрою тканиною, це також краще робити рідше, щоб не зіпсувати поверхню. До речі, я не рекомендую протирання коренів книг на кнопці з вологою тканиною, це шкодить їм.



На відміну від кухонної мийки, сантехніки в ванній кімнаті можна сміливо мити один раз на тиждень, особливо якщо немає плям і видимого забруднення. Але мийка на кухні краще мити відразу після миття посуду, адже накопичуються набагато більше бактерій, ніж в туалеті. Не використовуйте часто засоби для чищення з хлором, так як це впливає на дихальні шляхи і може викликати алергічну реакцію. Завжди використовуйте рукавички, або навіть краще, маску при роботі з хімією, а після очищення обов'язково мити руки і мити самостійно.



Навіть почистити духовку один раз на місяць. Перш за все, хімія не так легко чистити і, якщо ви не, це стане приправою для приготування страв. По-друге, часте миття може пошкодити духовку і зменшити термін служби.



Дзеркальна ванна спрей і зубної пасти є неминучим. Це не означає, що потрібно натерти дзеркала щодня за допомогою миття склянок. Краще видалити забруднення або залишити цей випадок до запланованого очищення. Занадто часте використання скла може пошкодити дзеркальну підкладку.



Щоб уникнути миття холодильника більше ніж раз на три тижні, переконайтеся, що всі контейнери є герметичними. Якщо нічого не липкого або з гострим запахом не розсипався і всередині не погіршився, то миття ви займе тільки час. Але якщо ви ідеальні, то краплі компотувати на склі, звичайно, слід безперешкодно знімати.



брудні панчохи Пішохідна сковорода повинна бути промивається як відразу після варіння, поки вона висохне, або замочена в воді і залишити цей чохол на завтра. Якщо ви починаєте миття відразу, ви пошкодуєте покриття і заспокоїти, непристойне покриття.



Коли є хутряний вихованець в будинку, килими не найкращі предмети інтер'єру. Вони служать пилососом. І кішки і собаки дуже люблять лежати на м'яких килимах і молитися на них. Але це не означає, що потрібно затискати пилосос щодня. Краще позбутися від вовни вологою очисткою. Знайте, що вологий гумовий рукавички видаляє всю вовну, що пилосос не може видалити.



Часом очищення є виснаження, а іноді стає різновид медитації. У нас є люди, які не можуть залишатися чистими. Це різновид психічного розладу, хоча. Важко вийти з рутини. Але подивіться вікно, краще ходити з дитиною в свіжому повітрі, а не консервувати в стерильних умовах в домашніх умовах. Ви чуєте кожну пляму пилу в будинку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное