Що не покласти на громадський дисплей на соцмережах

Соціальні мережі стала нормою. Розробка інтернету дозволило зберегти на зв'язку з будь-яким, і для цього людина не потребує виїжджати, не потрібно навіть залишити свій комфортний стілець. Але ви звикли до хороших речей. І багато людей розвивали справжню залежність до соціальних медіа.

На жаль, у списку віртуальних друзів є багато людей, які, здається, завжди онлайн. І ці люди постійно постають щось: фотографії, відео, котирування великих людей, смішні фотографії ... Іноді вони просто діляться думками. Всі Чи варто робити це?



Чим далі розвивається сучасний світ, тим більше він налаштовує все. Я зацікавив людей, які кладуть кожен крок на шляху до соціальних медіа. вона сидить в кафе, і вона з нею з новим хлопцем, і вона вже мала боротьбу. А хто подарував їй квіти... – Андрій непристойний.



«Це дуже дивно, що це відбувається. Давайте скажемо хлопця і дівчину закохатися один одному. Це красива. Але чому вони висять з цими відносинами в Інтернеті? Це дуже особиста справа, яка не повинна бути на екрані. Але ні, вони висівають один про одного, як якщо показати товар обличчям. Оцінити нову половину. Зробіть вподобання.

Ймовірно на мій ранній спраг Я дуже старий і не розумію щось? Я також мав любов у молодших років, але навіть з близькими друзями я не обговорював мої відносини. І ось молоді люди, не думаючи чи сумніви, поєднуючи свої почуття перед сотнями і тисячами незнайомих користувачів.



Це робить мене некомфортним. Іноді здається, що деякі речі робляться виключно заради яскравих фотографій, потім покласти на Facebook або Instagram. Наприклад, я відкрию стрічку і серед багатьох постів я бачу деяку сумну дівчину сидячи в кафе зі склянкою слабкого напою. Сидіння і сидіти. Чому я шукаю це? Він також пише щось розумне. Чому? Хто?

Це особливо солодка, коли є пучок елементарних помилок у її вироках. Що я збираюся читати? Якщо навіть через сонцезахисні окуляри я можу побачити пишність в очах. Я прийшов до кафе, щоб зробити десятки спроб взяти хорошу фотографію і розмістити цю посаду?



Звісно, я можу зрозуміти почуття чоловіка, який вперше придивився. Він переповнений емоціями і хоче поділитися ним з друзями і виконавцями. Це чудово. Або якщо ви сходження на вершину гори. Якщо у вас є улюблений концерт...

Але викласти все в рядку, щоб створити ілюзію багатого життя, якось повністю сумний і смішний. Здається, що людина заманює інших і себе. Як шукати сторінки знаменитості і намагатися копіювати його для себе.



Моя дочка і я недавно пішов на пляж. Нагрів дня - гельлі, тому ми йдемо, щоб плавати вранці, щоб непристойно ми живемо. Коли сонце піднімається, ми кидаємо додому. І ми можемо бачити, скільки людей на пляжі в цей час. З маленькими дітьми. І тепер дитина сидить з червоним спиною, і мати бере фотографії з одного кута, потім з іншого. Чому це? Ви не пошкодуєте себе, навіть якщо ви почуєте дитину!

Можливо, моя проблема проста? Я не хочу поділитися своїм особистим життям з усіма, я не поспішаю, щоб виставити свою сім'ю. Я не маю бажання поділитися ним. Особливо з цим божевільним віртуальним світом, Андрієм укладено.



Лист чоловіка виявився дуже сердечним, і за свою роботу можна тільки подякувати йому. Він напевно правий, бо щастя любить тишу. Як ви відчуєте людей, які діляться своїм кожним рухом на соцмережах? Надання цих людей? Або підтримка? Напишіть його у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное