Тест, який навчає мозку і відволікає від сумних думок

«Дуже тепло для мозку завжди корисно, особливо вранці до початку роботи. Візьміть логіку і мислити тест! Я сказав, що мій сестра сьогодні, хто живе з нами тимчасово, починаючи з розлучення. Різні види випробувань мозок-тренінгУ той же час вони переключили його з сумних думок, і це доведено вчені.

Отже, якщо ви хочете побити депресію або просто перемкнути від твердих думок – вирішувати тести та головоломки!



Логічні та мислити тести сьогодні "Сайт" Запрошення на читання знаменитості логіка. Взяти найближчий погляд на картинку і спробувати відповісти на питання: які з цих персонажів хочуть зняти дитину?



Все, що вам потрібно, маленька увага до дрібниць. Проаналізуйте те, що ви бачите!



Шукаємо! Хто здатний викрадення: поліцейський, старий або вагітна жінка? Який з цих символів ви думаєте, є качка?



Зробіть свій час, який шукає відповідь. Подумайте про хвилину!

Так, відповідь на студію!



Дитинка - це вагітна жінка, яка може добре бути з помилковим живота. Все про маленькі речі! По-перше, гончарне взуття. Це взуття явно не найкращий вибір для жінки в положенні. По-друге, чашка кави. Кофеїн завдає шкоди розвитку малюка в ромбі. І колір волосся гасить, так як не рекомендується фарбувати при вагітності.

Я також запропоную вам ознайомитися з тестом на позитивне мислення, який розповість вам, що прихована в підсвідомості, але постійно eludes ваш погляд. Це не тільки допоможе вам зрозуміти ваші слабкі сторони, але і знайти способи їх перетворити в переваги!





Цікавий тест ЛогінЧи не це? Я люблю цей вид тесту, оскільки він розвиває мислення і допомагає приймати рішення швидше, на основі навіть невеликої кількості відомих фактів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное