Все моє життя, захоплений чоловіком на ліжках, я бажати його піти в море, і він хоче ванну кімнату в країні.

Неважливо, як старі жінки. Коли мова йде про сімейний бюджет, кожен має свої плани на накопичені кошти. Це сталося в сім'ї любові Захаровни. Ведуться в життя догляд за дітьми та онуками. А коли вдалося заощадити гроші на довгоочікуваний відпустці, чоловік знайшов ще одне використання для її економії.



Мій чоловік і я був разом 30 років. Наші діти вирощують і відокремлюють від своїх сімей. Миша і я був окремо. Ми проживали в квартирі все наше життя, але нам було котедж. Ми виїхали протягом трьох місяців влітку, щоб дихати свіжим повітрям і копати ліжка. Але я втомлюся до котеджу і не хочу провести час. Я завжди хотів піти на море, і це можливість.

549473

Ми з радістю зустрілися з Міша. Похід від зупинки до будинку займає три або чотири кілометри. Щиро дякую! Коли ми були молодими, моя мама мешкала в країні. Ми приїхали щодня, виготовляли заготовки на зиму, викопавши сад. І сини, що достаток, ми часто захотіли малюку бабусям на дачі. І вони були щасливими. Кожен був щасливим і насолоджуватися домашніми фруктами і овочами з саду. І як приємно було провести тихі вечірки з чашкою теплого чаю на веранді!



На жаль, ми звернулися. Ми буквально проживали з продажу яблук, горіхів, картоплі в сезоні. Це сталося. І нам довелося готувати на зиму, щоб ми не були голодними.

Діти навіть зараз люблять приїхати до країни, іноді відпочивати від шуму міста. Але з заготовками і ліжками я вирішив зупинитися. Я не бачу точку, і діти підтримують мене. Вони не хочуть витрачати час на відходи і підібрати два банки огірків, краще купувати їх в магазині. Вони завжди розповідають мені, що час гроші. Я не задуха.



Мій чоловік любить це місце, тільки мій чоловік дуже приєднується до цього місця. Для Misha, дачу краще місце для відпочинку. Він любить копати в грядках, постійно посадивши нові сорти томатів і інших овочів. Він піклується про сад і сад. І Я з ним. Він наполягає, що ми зберігаємо заготовки, якщо все відбувається, і ми поставляємо.



Тільки час відрізняється. І я був дуже втомлений стоячи в півступне положення з завантажкою в руках. Я дуже хочу розслабитися, як і всі нормальні люди, і я зумів зберегти невелику кількість для відпочинку в Туреччині.

Я даю Міша, що це час, щоб змінити щось, але я хочу бачити світ, щоб розслабитися. І сказав він мені: «Ви будете поливати помідори?» Я не збираюся суперечити йому, бо Михайло завжди був головою сім'ї. Але коли він дізнався, що у мене є заощадження для відпочинку, він сказав, що він буде звітувати свої гроші і побудувати ванну в країні.

Габаритний зображення

Я не знаю, що робити. Я абсолютно не хочу жити в цьому дачі. Навіть якщо у вас є всі зручності. Всі сусіди з їх ліжками в країні тільки говорять про те, що і на які дати згідно з місячним календарем до рослини. Я хочу отримати на площині і літати на красивий пляж. Я пишу так багато?



Хтось в сім'ї був головним, в сім'ї Любова Захаровна і її чоловіка, кожен економить гроші окремо. Це означає, що вони залишає за собою право керувати власними заощадженнями. Любов Захаровна має право піти на відпочинок без свого чоловіка або засудити його разом. І ви також можете піти з дорослою дочкою і насолодитися відпочинком на морі. Є багато варіантів, і не боятися того, що ваш чоловік сказав. Ви можете насолоджуватися життям, робити те, що ви хочете, поки ви можете. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное