Хто повинен давати гроші на батьківщину, коли вона виглядає після всіх літніх дітей?

Це добре, наприклад, коли є табір. Визначили дитину, і тільки у вихідні дні ви приїжджаєте, щоб побачити, як вони є. Я думаю, що ви можете зробити щось схоже з бабусям, але потім по догляду за дитиною Вона падає на її крихкі плечі. Тут ви можете легко вловити стрес, особливо коли є п'ять амбіт і один бабуся.



Але ми хочемо розповісти маленьку історію. Бабця завжди допомагає, але що ми робимо про те, що ж бабуся? І ось редакція. "Сайт" Про це Я дивлюся, якщо хтось буде бачити себе в цій історії або ні на всіх?

Догляд за дітьми - що визначає свідомість. Це те, що класичний сказав. Як ми думаємо і сприймаємо світ від усього. якістьй І батьківство, до речі, теж. Здавалося б, добре, тому що якщо бабуся (можна також мати-в-право) виглядає після дітей. Так що проблема. Дуже важливі прості речі. І вони роблять.



«Ми не можемо дозволити собі табір прямо зараз, це дуже дорого. Ми домовилися з матір'ю, що ми залишимо маленькі для своїх свят. Коли школа, заняття, це нормально, вони мають щось зробити і чоловікові, і я впевнений, що вони навчаються організувати себе. Але це літо є катастрофою. Немає уроків, тому вони йдуть божевільними.

Так вони відправили їх до рідного дому в с. Добре, що вона в великому будинку і погодилася допомогти нам. Все під наглядом. Звісно, ми не бажали її, але це Культура Захищайте їх від хребта і нічого не робимо. Не дивлячись на те, що вони не мають нічого спільного. Це океї, я розповідаю вам, ви гонну весело. Допомога Бабця в саду.



Але це не точка. Щодня ми навантажуємо автомобіль з різними гайками і приводять туди. Пансіонат матері-в-прави з гулькіним нісом, і на її шиї все ще ростуть глати. В цілому, ми не залишаємо їх без продуктів. Я намагаюся приготувати щось. Крім того, ми просто даємо гроші. Не так багато, звичайно, як в таборі, але ще. Ми намагаємось полегшити тягар.

А потім брат мій чоловік потрапив в неї. Він назвав його матір'ю і сказав, що він принесе його два. Чи може вона сказати не йому? Звісно не. Яна вихідні Бабця вже має чотири. Тільки брат діяв дуже просто: приніс дітям, розвантажений і бути здоровим. Знайте, один старший, як наші, про вік. Інший має чотири. Він оглянув на нього.



Але це ще не точка. Мій брат не залишив грошей або їжі. Так само завантажили маленькі і І вони хочуть йогурту, шоколаду і вершкове маслой Звичайно, бабуся розділяє наші продукти на всі, вона не дасть нашим, і вони не будуть? Невеликий, чотирирічний, в загальному меню потрібно вибрати.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми приносимо їжу і залишаємо гроші. І це йде на два тижні, потім три, а потім місяць. А брат чоловіка і дружини не зацікавили, як є і що має дитину.



В кінці я не можу стояти його і назвав його. Я кажу, мій дорогий, ваші діти напевно їсти повітря. Чому ви кладете його на мами і не дайте мені діам для обслуговування? Або ви думаєте, що якщо ми їсти там, ви теж? І сказав він: "Що таке бабуся, якщо вона не може годувати своїх дітей?" Тільки час змінилися. до. скло Запечена з краю хліба і безкоштовно. Тепер подаємо делікатеси. й

З редакційної колегії, якщо необхідно, бабуся повинна допомогти. Після того, як зараз є абсолютно різним доглядом і вимогам. Я. дитина: потім вони не будуть, вони не будуть. Ми чекаємо на вас. Чи варто мати-в-праву принести крупу і давати гроші, якщо онуки відпустять з нею влітку або буде добре впоратися якось?



Дитячий догляд - це непросте завдання. Так багато енергії, які краще чистити, і відправити його на табір. Читати нашу статтю про те, як допомогти вашій дитині стати більш незалежною, щоб ваша бабуся була трохи простіше. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное