Шуру вирішив одружитися на 60, я думав, що я б живу казку, але насправді це не так.

Життя після 60 років Нехай люди дивляться світло. Однак іноді ви просто хочете вірити в казку і почати життя з чистою слатою. Чи можливо це? Герой сучасної історії Ольга Степанівна зняла ризики. Але її спроби бути щасливими були невдалими. Що відбулося і чи можна виправити всі помилки, читати далі в статті.



Життя після 60 років Вона, здається, бути мудрою жінкою, але я все ще можу зробити приступні помилки. Так я стартую з початку. За тривалий час жив з дочкою Свєта в просторій 2-кімнатній квартирі.



Я чекав його, щоб одружитися, але що ми ніколи не прийшли. І так, коли моя дочка була 29 років, я нарешті змогла вижити: Свєта приніс додому чоловіка. Вони хотіли б просто зареєструватися без грандіозного весілля, і я вирішив не турбувати з моїми порадами, щоб не відлякати своє щастя.

Діма не має дому, тому він переїхав у нас. У мене є багато номерів, і я не можу бути щасливим, тому що моя дочка тепер не одна. Соон Діма був пропагований на роботі, і Света вирішив працювати час. Вона провела більшу частину денної хореографії і чекала чоловіка.



У той час я був на ринку продукції збуту. Неважливо, наскільки погано ми були, їжа завжди вдома. Я не хочу кинути свою роботу, і я мав достатньо міцності. Крім того, з'явився Діма, який добре заробив. На деякий момент все почалося розпад. Син-в-право прибув додому похмуро і повідомив, що через пандемію в своїй компанії почали відлякти і він був зменшений.

Я знав, що без моєї допомоги Light і Dima не справляється. Я знайшов ще один час роботи, був зайнятий весь день, і тільки похил в домашніх умовах. Моя син-в-права спробувала знайти роботу, але вона була жорстким. І дочка діяла, якщо все повинно бути.



Пройшов час, але життя не змінилося до незвичайної ситуації. Тексти пісень, а це означає: Існує людина на ринку біля мене. Він сказав мені, що я не жив для себе, але для моєї дочки і сина-на-прави. А потім він запропонував нам рухатися. Я вирішив взяти ризик і погодився. Я не думаю, що це може призвести до.

Ми почали жити разом і моє життя було гірше. Я спробував на роль раба, який повинен тримати будинок в ідеальному чистоті і варити всілякі делікатеси. Олександр був на дивані в той час, командуючи мене.

переглядів

Я не хотів, що на всіх. Моє терпіння виграло, коли Олександр прийшов до нас. Хлопець 5 років, він дуже швидко і вимогливий, всі в дідусь. Я доводився няти його на 2 тижні тому що Олександр просто ігнорував свою присутність в домашніх умовах.

Коли дитина забрав, я знав, що я мав піти додому. Я розумію, що в моєму віці ви не можете зробити щось, щоб не було. Життя після 60 років не змінюється відразу. Потрібно подумати двічі перед прийняттям таких серйозних рішень як когабітація з незнайомою особою.

Ми думали історії, як це можливо тільки в кіно. Але життя непередбачувана. Іноді людина керується не загальним почуттям, але почуттям. На жаль, не існує ніяких гарантій, які приймають ризик, ви, безумовно, будете задоволені результатом. Залишилося сподіватися, що Ольга Степанівна зможе повернутися додому без проблем і встановити відносини з родичами.

Габаритний зображення

Що б ви робили в місці основного персонажа і які поради можна подарувати їй? Поділіться думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное