А сусід побачив яблуню дерево в своєму саду, я розповість вам, що він переповнить місяць пізніше.

Коли я був трохи, тато. саджанці в саду нашого будинку. Це було так чудово, щоб сидіти на заході під яблуним деревом і читати книги, а при цьому насолоджуватися стиглими і соковитими фруктами цього красивого дерева. І так багато років, і кілька яблунь стали дуже старими, постраждалими від лупи.

Моя людина запропонувала вирізати старі дерева, але сусід бабуся припинила його: «Не доторкнутися до дерева, сина». Він ще може бути збережений. Порізка яблуні не добре. Успіх залишить будинок того, хто зрізав яблуню в саду!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що. дерева не можна зрізати У подвір'ї і чому. Старі знаки, які не повинні бути забуті в сучасному світі!



Ось історія, що мій сусід Клаудіус розповів мені: Давча Максим, мешканець сусіднього села, зрізав яблуню в саду, а через місяць він почав відчувати різке погіршення. Тоді його дружина і син зустрілися з такою ж долею. Немає фізичної причини для цього. Все було міцним і веселим. Зрозумілі люди сказали, що це пов'язано з тим, що ви не можете пилити яблуню в саду, або ви будете викликати неприємності. й

Навіть якщо яблуня була дуже стара і висушена, видалення Може бути кимось поза сім'єю. Наприклад, можна назвати сусідом або другом, але головне - це людина, яка не живе в будинку поруч з яким росте яблуня.



У давні часи вважали, що людина, яка висадила це дерево біля будинку, знайде щастя. Ви можете вирізати дерево тільки якщо він повністю висохне і тільки хтось зовні. Люди кажуть, що вирізати старий фрукт дерево, потрібно наймати кого-небудь, не погорнути його самостійно. Цей преюдій також має свої коріння в язичницьких традиціях.

Історично життя слов’ян пов’язана з деревами, тому багато вірувань про дерева міцно вкорінені в свідомості. Вважалося, що плодоовочевий Це свого роду «двох» людини. На породі дітей було прийнято висаджувати його «своюється» яблунь, груші або інші плоди дерева.



Знаки та переконання Різання яблунь є дуже поганим оменем. Яблуні дерева ростуть Протягом декількох років вони не повертаються, а поступова обрізка може досягти бажаного результату.

Мій особистий досвід полягає в тому, що на старих яблунях, які мій батько висаджував, мій чоловік побачив сухі гілки, особливо не підрахував на що-небудь. Ми були дуже дивовані, коли вона розквітала наступний рік і дав нам яблука. Вони були невеликими, кислими, і листя були скручені скабом.
Наступного року ми очистили стовбури, зробили гарну обрізку, покрили, почали обробляти.

Габаритний зображення

І зараз щороку, яблуко-апл Подарує багатий урожай смачних великих соковитих яблук! Який чудовий варення цих яблук. Це ласощі взимку!

Крім яблуні не можна різати і вербитися. Якщо виростає у кого-небудь, краще запрошувати когось і оплатити ріжучість, так як вважається, що ця людина незабаром піде до вихователів, і це не перевіряється ізольованими випадками.



Також я пропоную вам ознайомитися з 8 ознаками, які вказують на неймовірне поліпшення благополуччя будинку. Хто думав!





Яблуні дерева в саду завжди про красу, комфорт і благополуччя. Старі. вірити його, яблуня Це дає краси, удачі і віру тим, хто росте сад.

До вас зрізати яблуню або ні. Я не маю сто відсотків доказів, що людина, яка побачила яблуню, перезавантажить деякі недуги. Тим не менш, люди відзначають, що знаки все ще приходять. Ми віримо в деякі з них. Можливо, ви помітили щось схоже?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное