Для однієї дитини в сім'ї не потрібно ділитися спадкуванням з іншими.

Ви коли-небудь були розчарування у людей, близьких до вас? Як ви знаходилися сили для прощення своєї сім'ї? Герой сучасної історії Марина, нещодавно мав зіткнутися з дуже неприємною ситуацією. В квартирі Бабця зумовили пастки між нею і її улюбленим братом, і зараз дівчина знаходиться в повній настій. Так вона дійсно потребує мудрих порад від когось з життєвим досвідом. Ми сподіваємося, що ви не відмовтеся від допомоги!

Бабця Війна завжди оцінила мене і брата Вова для життя разом. У нашій сім'ї всі переварені і переварені. Я знаю, як залишатися з конфлікту. Саме тому бабуся залишила свою квартиру для нас.

Я пам'ятаю, як вона сказала мені, що вона не хочу її сім'ї, щоб сперечатися над поділом майна, коли вона пішла.



На першому, Vova і я просто хотів пересуватися і жити від наших батьків. Я одружився і перейшов в інше місто. І пішов його брат у рідному Маріуполі. Ми вирішили просто продати квартиру і розбити гроші однаково.



З того, як Вова була на місці, він пообіцяв відсортувати речі самостійно, так що не доведеться витрачати час і гроші на виснажливі поїздки. Я повністю довіряв мого брата, тому що я просто не мав причин, щоб сумніватися його відповідальним ставленням до цієї справи.

Габаритний зображення

Але з тих пір ми вирішили продати свою великогабаритну квартиру, цілий рік пройшов, і з якихось причин не було покупців. Мій брат сказав, що є багато конкуренцій на ринку, і вони кажуть, що наша квартира не є найбільш вигідним варіантом. Але я розумію, що житло тільки після ремонту і ціни, яку ми встановлюємо досить адекватно. Так здавалося мені, що за такий тривалий період часу ніхто не зацікавився квартирою.



В кінці я втомився від пустих звичок брата. Коли ми продовжили називати, я відчував щось, і вирішив подбати про себе. І не давав мене...

7149957

Виявилося, що весь цей раз Вова проживала за задоволення і навіть не замислювалася про продаж квартири. Коли я запитав його, чому він пішов до мене про те, що він відповів, що він сподівався, що я хотів би зрозуміти його і один день я запитав його, щоб тримати квартиру. Тим не менш, я не хочу грошей.



Нездатність мого брата було дивним. У мене немає ідеї, що він може бути так mercantile. Звичайно, скандал не можна уникнути. Я не можу змусити мого брата залишити, але я не збираюся пускати такі хитрості. Що робити в такій ситуації, я ще не розумію.

Я знаю, що я знаю напевно: бабуся Глаша, ймовірно, пошкодити її рішення, якщо вона знає, що все це буде зроблено.

Що б ви порадили нашому героїні? Чи варто наполягати на продаж квартири? Або ви хочете, щоб ваш брат жити окремо?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное