Чому ви не можете зупинити дитину з приведення бездомних кошенят

Що робити, якщо ваша дитина є вдома і в руках кошеня? В принципі ситуація в цьому плані досить стандартна. Дорослі починають говорити: "Більце назад, де ви її отримали." Якщо ви відчуваєте себе шкода всім, ви не будете мати достатньо для всіх. Або ні, ми не дамо йому за його дверима. Ніщо хоче мені з вуличною твариною. Але, можливо, має сенс звернути увагу на ситуацію з іншого боку?



Як часто ви зіткнулися з такою ситуацією? Скільки часу ви повинні відмовитися від дитини, щоб зупинитися на вулиці і уникнути їх? Редакція "Сайт" Я хочу думати про це абсолютно нестандартні речі.

Діти сприймають світ трохи по-різному, ніж дорослі. Вони ще мають казку в своїй голові, вони ще можуть виконувати дива. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Подумайте про те, як багато з них були, ці промені коти, слід почувати себе шкода іншому?



Але це не те, що діти це роблять. У певній точці. універсальнийМи так звикли до гальмування і блювоти про - відповідальність, доброту, допомогу - раптом стають такими важливими для них, як вони дорослі. І вони приходять до нас з цими гострими кутами, щоб дізнатися, як реагувати на них. Так що навчають своїх дорослих?

Проста ситуація. Дехто в країні діти знайшли пакет кошеня, який хтось «покинутий» в траві. Ну, мабуть, рука не піднялася, але відкинути її, можливо, є нормальною. І ось вони, говорячи, мама, є кошеня, будь ласка, приходять! Мама намагається скидати цю програму, говорить вона не буде. Але діти наполегливі. Ми повинні йти.

р.

Відсмічений кошеня і тест починається прямо зараз. Чи може мати допомогти кошеням або розповісти їм залишити? довільно і йти додому? Всі вони невеликі, і один з них дуже слабкий. Якщо ми не допоможемо їм, вони не виживають. Діти заморожують за спиною мами. А мама розуміє, що зараз залежить від її рішення, що ці діти стануть в майбутньому. Який урок дізнатися.

Зовсім досить, вони вже досить зрозумілі, що з'явиться в кошенях, якщо вони не збираються. Так як вони не можуть приймати рішення самостійно, вони чекають вироку дорослих. Вони прийшли до моєї матері з серйозним питанням. Якщо ми ігноруємо його зараз, як ймовірно, діти сприймати його як байдужість до себе?



Уявіть, що справжня катастрофа, але дитина вже має досвід: мати не збирається допомогти. Вона може відхиляти його. час, і це буде ідеально нормально. Якщо вона зробила це для кошенят, чому вона не може робити те саме дітям? Дорослим завжди говорять одне, але вони роблять це дуже по-різному.

Коли вони виростають, вони стануть точно такими ж мамами і дадами, як їх поточні, які забезпечать збереження тварин. Вони будуть дзвонити людям, які спокійно долають емоції щодо старших батьків. Як вони відрізняються від цих кошенят? І мама бере кошеня додому. Тому що вона розуміє, що діти шукають її зараз, і вони все ще готові вірити, що Світ - Вид.

574064

Це не означає, що потрібно постійно захищати дитину від нечітких долі і зберегти всі в рядку. Не потрібно давати причину думати, що мама або тато не будуть підтримувати їх. Світ може бути різним, і не всі кольори будуть сяйво на сонці, але дайте його пізніше.

Запобігли кошені. Вони швидко виросли, і скоро кожен з них знайшов нові власники. Але найголовнішими були слова, що мій дочок сказав моїй матері: «Мої, я так пишаю тебе!» Ви не пішли! Здавалося б, що дівчина не тільки кошеня, але і сама.



Не забудьте писати в коментарях, які ви думаєте про це, і чи ви повинні були взяти тварин з вулиці, бо вони так хотіли допомогти вашій родині. дитина? Або проходячи дійсно нічого, і всі тварини повинні бути під суворим контролем, щоб не викликати будь-які проблеми?

Навісний кошеня Він також може розбити серце дорослого, нехай тільки дитина. Кожного кроку ми приймаємо певні наслідки. Читати статтю про те, чому коти бачать своїх власників як власних батьків. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное