Що модні слова не включені до словника грамотності, тому скажуть тільки без навчання

Наша мова сповнена паразитів і це було багато разів на всіх, хто не ледачий. Як ви не можете розглянути себе культурною особою, якщо ви пропускаєте там всі сорти «таво, etavo». Примітно, що словниковий запас видавлюється і бисексуалџиЗначення яких не завжди зрозуміло. Ми вирішили взяти пари з собою.

Ми в новинах. "Сайт" Ми не віримо, що так звані «паразитів» можуть бути маркером нецільності. Це те, що не тільки мова, але й наше мислення. Ви коли-небудь чули про «затискання свідомості»? Це з цієї серії. Ось наш невеликий огляд.



Ми не будемо говорити про етику, але думаємо про те, що сидять міцно на наших головах і даємо нам певну ступінь невпевненості. Вважається, що освіченийЗроблений з розвиненим інтелектом, здатний висловити свої думки без додаткових з'єднань. Що це, його словник досить точно голосувати його думки.

Однак це залежить не тільки від інтелекту, але і від умов, в яких людина є. Ось Ваше ім'я, наприклад, в інтерв'ю телевізора. Ви думаєте, що це неправильно? Але коли камери і світильники вказуються на вас, ви раптом усвідомите, що ви дуже нервуєте. Ось хост запитує вас питання і ви відповіли щось, як це: "Дуже... Це ... як, Emme ..."



Побачимо, що людина йде з вами вперше і трохи соромиться. Це причина пробачити його всі ці "як це було", "в цілому", "так", і т.д. Але ми не радимо дотримуватися таких слів, як ми будемо говорити про нижче. Бо Приниження Суспільство прагне уникнути їх.

Параситичні слова невідповідні для будь-якого мастурбація. Ми не можемо використовувати ці слова в цій статті. Однак не складно вгадати, що це призначено. Ні, виникають випадки, коли інтелігенції дозволяють собі перець. Але це зазвичай буває в колі друзів, в громадських місцях ви не знайдете цього. Так мат погано і добре для нічого. Але часи змінилися і ніхто не здивує. Ви навіть можете почути його на телевізорі.



  1. Сонце!
    Це може легко побачити на листівці, які колеги дали на день народження. Ну, якщо вони роблять. Вони можуть сказати, що це гучно! Є, звичайно, що щось неспішно смішно про це, але це так неправильно. «Дві мрії приходять вірно!» Це право.
  2. День народження
    Це право зробити. Звичайно, немає "день народження", а саме "день народження". Ви не відповіли на питання, вони кажуть, я на день народження (і де це, дно народження?), але ви сказали, «Я на день народження!»
  3. Прохолодний.
    Це слово часто чути в банго і важливо розуміти, що це насправді означає. Тепер кожен вважає, що «холодний» хороший. Але в цілому, «коол», він досить несподіваний. Ви бачите леді в розкішній сукні і ви скажете, "Дуже, круто!" Я не чекав. «Я не чекав, він дуже добре підходить. й
343682.



Дійсно.
Це також досить відомий паразит, який живе в наших розмовах. Я навіть кажу реально. Замінник закритих концепцій, таких як «реал» або «реалі». Якби вона дає більше ваги (наскільки якщо) - не паразит!). смішний.
Не має сенсу розуміти коріння, це слово вже давно знайоме всім і міцно засвоюється мовою. По суті, вона виражає сюрприз (затвердження) і не повинна плутатися з його значенням. Це може бути як негативним, так і позитивним. Є велике слово російською мовою, яке правильно передає емоції. Це слово "Мазування". Зрозуміло! Оцінка.
Подаруйте щось. Наприклад, «Я дав на школу». Також показує рівень інтересу. Це, «Я відмовився навчатися» або «Студії мене мало». Слово вульгар, тому дивитися його.



Ніцца.
Це щось «добрий» і означає «добрий». Наприклад, ви зможете відвідати своїх друзів, і вже встигли доїхати до «скатків». Так це про їжу. Але на всьому, це може означати «все, що буде бути дрібним,» okay. Слово банго, і тому ми рекомендуємо уникати його і говорити безпосередньо, кажучи, що у нас є смачна їжа тут і все буде відмінно! Ет.
Що таке слово означає, кожен знає його. У розумному суспільстві не можна використовувати і, до речі, це досить параситична. Уникнути. ЗАМОВИТИ
Це слово також є паразитом, який вміло розгублює себе в інших словах, але значно змінює значення того, що було зазначено. Наприклад, «Я хочу привітати тебе» замість «Я хочу привітати тебе». В іншому випадку ви хочете привітати, але не стільки? Про те, що ви хочете зробити.



Поза «69»
Ваш хмелюстка, іноді, також гріхів з цією фразою. У контексті слід бути таким, що про що говорить людина. Не подвійний З цією фразою краще підкреслити вашу емоцію, коли ви хочете передати почуття. "Щоб я вірний, коли я спробував розповісти вам, що я кохаю тебе. й

Кілька нових модних слів, які, безумовно, варто відзначити. У юнацькому сланзі вони можуть пропагувати протягом тривалого часу, але «старі» (народи витримані) не можуть нічого зрозуміти. Вони прийшли до нас з англійсько-американського слангу, який часто звучить в популярному серіалі і нарешті працює в комп'ютерних потоках. Де ще звідти? Проксимус

р.

  1. кицька
    Це різновид гасіння або гасіння. У Росії є аналог, який звучить як «Зашквар». Іспанська шампан, в цілому. Тож якщо ви почуєте підліток, це кринге, хтось робить щось струнким.
  2. свінгери
    «Старі» запам’ятовують вираз «під столом». Звичайно не всі. Слово «роф» означає жарт, жарт, щось залізо, яке може бути виражене з серйозним обличчям, але викликає сміх. Отже, якщо підліток говорить про те, що хтось «рофліт», то тепер він гасить, тролінг.
  3. Чистий
    Або відпочинок. Дуже часто використовується як "хіліт", тобто прогулянка, релаксація, релаксація. А підліток, який говорить комусь на телефон перед вами, говорячи "го чилі", це означає "перейти на прогулянку". Що це?


Поза «Ложки»

гнучкі
Коротко про блювотні рухи і блювотні рухи. Продемонструвати успіх і участь у розкішному житті. Всі умови Отже, якщо ви бачите когось гальмування про нові речі (наприклад, це буде гнучким на підліток. За замовчуванням.
Це пряме відстеження англійського слова за замовчуванням. Російська мова перекладається як «за замовчуванням». Повідомляємо, що в той час як їсти, ви постійно скинете щось жир на штани, і це трапляється так часто, що це навіть не дратує. Що таке “за замовчуванням”. Або, наприклад, «за замовчуванням в цей час немає гризунів. й

Редакція

Ми щиро вдячні вам за те, що ви додаєте нашому словнику деякі слова, які здаються параситичними або абсолютно нездатними для вас. Разом з тим, ми будемо розуміти словник, який допоможе нам, перш за все, щоб уникнути незручних ситуацій, і по-друге, точно розуміти інших людей. Не пізно навчатися!

Модні слова Ми завжди з’ясуємо в нашій мові, і ми думаємо, що це час, щоб побачити деякі з них. Щоб зробити виступ виключно правильним! Прочитайте нашу тестову статтю, щоб побачити, чи запам’ятовують правила російської мови. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное