Сік з апельсинів і лимонів, миттєво заощаджуючи від спраги

У літню спеку я зроблю сік з апельсин і лимон Його називають пальником довголіття. Рецепт прийшов з радянської паммплети. Цей напій охолоджує та знезаражує! І за вартістю він виходить досить бюджетним.

Цей сік буде оскаржуватися як дітям, так і дорослим, так і на літньому пікніці або святі, це дійсно godsend. Я дуже рекомендую спробувати це!

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як сік від апельсинів і лимонів, миттєво заощаджуючи від тепла. Ви будете скуштувати ваш спраг і зачепити, коли вікно +30!

р.

помаранчеві компоненти соку
  • 4 апельсини
  • 2 лимони
  • 5 л води
  • 400г цукру


Підготовка
  1. Поставте воду в горщик. Коли він відварює, посипаємо цукор. Поверніть добре і доведіть його до кипіння знову. Нехай вода охолоне до температури 20-30 градусів. 158289



  2. Підготуйте плоди заздалегідь. У глибокій мисці заливають апельсини і лимони з окропом, дати фруктову підставку так за 3 хвилини, що надлишок гіркоту відходить. Другий варіант згорнути Фрукти заморожені в морозильній камері заздалегідь.



  3. Наріжте апельсини і лимони на скибочки разом зі шкірою. Видалення кісток. Вішуючи апельсини і лимони з м'ясорубкою або шліфуванням блендером.



  4. Перенести гілочку з лимонів і апельсинів в глибоку ємність і залити весь цукровий сироп. Залиште напій настоятися при кімнатній температурі 5-6 годин.



  5. Процідіть готову масу через марлю і віджиміть добре. Отриманий сік заливають в скляні ємності і ставлять в холодильник для охолодження півгодини. Р



  6. Це, лимонад готовий. Бодибилдерши!





І дізнатися більше про процес приготування такого соку, дивитися відео з кухар-канал Калніна Наталія. Дякую, Наталія, для таких чудових рецептів. Весь перший раз і серра!

про:blank

Також я пропоную читання рецепту для турецького лимонаду за гарячі дні. Завітайте вас зі смаком цілий літо, і, можливо, навіть восени!



Цей сік апельсинів і лимонів дуже смачний. ароматй В магазині дуже корисний сік. І є багато такого напою. Насолоджуйтеся друзями та друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное