У ресторані відсвяткували свій день народження чоловіка, серед гостей був розкішний брюнетка в золоті сукні.

Чи можна поновити чоловіка? Чи можуть почуття повернути голову одруженого і щасливого чоловіка знову після багатьох років? Катя є обов'язковим. Після інциденту на день народження чоловіка Катя підозрювала його зради. Не дивно, що він зрадив її один раз.



Минулого тижня ми відсвяткували День народження чоловіка. Богдан назвав друзів і колег з роботи, тісних друзів і пари однокласників. У кафе було багато незнайомців. І я був занадто зайнятим, щоб кожен мав достатньо снеків і напоїв на столі. І в середині свята я побачила чоловіка, що йде в кут з брюнею в сукні з вирізом до стегна.



7 років. Мій чоловік обдурив мене один раз. Це було 4 роки тому в reunion. З школи Богдан був закоханий в однокласник, з тих пір пройшли роки. Люди змінилися, багато хто одружився і мав дітей, деякі пішли за кордоном. Але на відмові Богдан знову зустрівся.



Він виявився, що мій чоловік ніколи не перестав думати про цю дівчину, навіть коли він одружений мене. А в хуторі він знову зустрічав і провів ніч з нею в готелі. До тих пір мій шлюб здавалося б казкою. А потім Богдан зізнався з фортепіано. Він знову загубив, що він ніколи не зробив цього, що це був якийсь хмар, і всі несправності ностальгії.



Я вірив чоловіка, тому що до того, як він обдурив, ми ніколи не зв'язали один одному і були щасливими. Моя людина спробувала зробити зміни, іноді я жарт, що шлюб став більш приємним після його зради. Богдан дає мені квіти, часто варить сніданок в ліжку, наполягає, що я нічого не робив в будинку. Через два роки я забули, що сталося. Це був океї. Тільки Богдан часто відправив на ділові поїздки. Я нічого не підозрювала, навпаки, я його гордість. А потім з'явився епіфані на його 40-й день народження.

р.

У той час як я був зайнятий з гостями, якщо було достатньо закусок, Богдан зникнув кудись. Тоді друг назвав мене і вказував пальцем до далекого кута приміщення. Богдан мав солодку розмову з брюнетом в золоті сукні. Мої ноги вниз. Вона була її. Жінка, яка повільно, але впевнено руйнувала шлюб, поки не підозрювала нічого.



Після того, як я зловив чоловіка. Він не заперечував моїх підозр. Я був правий. Весь цей час на ділових поїздках він обдурив на мене з цією жінкою. Наскільки запитати про прощення, Богдан почав робити дурні вимоги. Я не цікава людина, і я одягаю як простутон. Я не в ліжку. Мій чоловік зв'язував мене всі ці роки. І гірше всього, він завжди думав мене як низькокласна жінка. й



Психологи говорять про те, що після походу є два способи: прощення і жити щасливо або відразу диспергувати. Катя довірила чоловіка, вона подарувала йому шанс і сподівається на краще. Вона любила чоловіка і вірила, що він ніколи не зрадить її знову. Але він знову зрадився. Ви не можете пропустити зраду. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное