На ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранній ранок ще корисною

Я пам'ятаю, як дитина, в липні я завжди збираю квіти з льодом Ларисою. З тих пір, як було багато часу, і моя дочка Лізочка і я продовжую свою грандіозну традицію. Я пам'ятаю запит, "Діти, що використання вапняного кольору?" Чому ми збираємо? й

Її відповідь все ще змушує мене виглядати вперед липкай Я скажу до моєї сім'ї, «Чого чекати, це час, щоб зібрати подарунки з ліндену». Взимку ця золотисто-кольорова краса може допомогти нам з багатьма недугами!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як і чому збирати лаймовий колір. Натуральний чай з ароматом літа!

р.

Чим корисний колір лайпа - дерево, з яким пов'язані багато вірувань. Навіть у дні давніх слов’ян, язичники визначили його з Лада, богиня краси і любові.

На будь-якому етапі історії губи знайшли своє застосування. Зі своєї кори вони зробили клаптісу, з незнімного дерева вони виготовляли підроблені королівські герметики (де, власне, використання слова «фейка» в сенсі підробки, меблів, музичних інструментів і багато іншого були виготовлені.

Але лікарські засоби Ця рослина відома з давніх часів. Крім того, спеціальні властивості мають кору дерева, а її листя і особливо колір.

р.

Ну, чому? лип? Навіть просте прогулянку по вапняній алеї може заспокоїти думки, запобігти стресу і депресії, і все це завдяки ефірним маслам, що містяться в квітках і листках.



Тим не менш, більшість тем у використанні липи всередині.



Відвар лляної квітки відрізняється від способу настійного приготування. Для максимальної вигоди використовується водяна ванна. Вони варять тільки в емальних стравах. Пропорції такі: 3 столові ложки подрібненого кольору на склянку води. Суміш зберігається в водяній бані протягом 15 хвилин, не доводячи до кипіння. Після процідування обсяг рідини доповнюється кип'яченою водою на одне скло.

Коли і як зібрати колір linden? «Це цвіте, тому в день або два і йдуть. Краще рано. Зібрано в ранній ранок, колір ліндена більш корисний! – сказав мій бабуся.

І не збирають його біля дороги, де автомобілі часто проходять, так як липка поглинає шкідливі предмети. Краще зібрати його в плетені цибулю, дно якого покрито бавовняним вирізом тканини або кисті, але мішок целофану слід відмовитися.



Збір кольору липи з одним листком біля квітів. Висихання на тканині або фанери в затінених і добре вентильованих місцях. Розкласти суцвіття в тонкому шарі. Щоб добре висихати, досить 2-3 дні. Ні довше, так як квіти будуть висихати і стати крихітними.



Як сухий суцвіття, зайдіть через них, видаляючи ті, які змінили колір. Покладіть їх в картонну коробку або тканинні пакети, покладіть їх в темне і сухе місце. Я зберігаю його в шафі з пранням і капелюхами. Зберігайте сухий колір липки можна близько 24 місяців.

Я також хотів би дізнатися, що мій мама-в-право дав турмерич, який відвертав його щодня. Використовуються не тільки як мишей, але і як засіб для краси і здоров'я!





Я думаю, що багато людей знають, що вапнякй Від подарунків цього красивого дерева я люблю варити варення або запарити його як чай. Я також люблю зробити настоянку на основі суцвіть липи, лимонів і меду, і мій друг часто робить настоянку графа Разумовського. Саме через цей напій завітали сама Єлизавета II.

Ви робите підроблений колір на зиму? Як використовувати квіти linden?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное