Наступна статтяА Турецький Сусід Марки Lemonade і Продажі на ринку на спеку

Домашнього приготування лимонад з м'ятою і лимоном - це простий і бюджетний напій, який врятує вас від виснаження літньої тепла, приємно здивує вашу спрагу і зачепить, коли вікно +30.

, Україна

У цю погоду плита хоче стояти найменше. Тому, особливо, що в цьому рецепті не потрібно нагрівати і відварити все. Висушені лимони і льоду з морозильної камери, потерти, змішати, шакен і пити!

Домашній лимонад з м'ятою і лимоном Інгредієнти
  • 2-3 лимони
  • 5 л води
  • 500г цукру
  • пердят
  • льодяники




Підготовка
  1. Надішліть 2 лимони в морозильну камеру. Зачекайте їх, щоб замерзнути правильно, потім буде легше натерти їх на тертці. Замочити лимони шкіркою на тертці.


  2. Поставте на тертці лимони в п'яти літровий пакет. На цьому етапі я зіткнувся з перших труднощів. Шия моєї баночки виявилася вузьким, тільки чайна ложка проникає в неї, а потім без гірки. І заморожені лимонні крихти прилипають до все тепло, в тому числі воронку я спробував використовувати. 6 4007246 р.



    Правове рішення прийшла з другої спроби. Відрощений лимон легше змішати з водою і в такому вигляді залити через воронку. Або ж слід негайно шукати пластику можна з широким вирізом. На жаль, у мене немає.

  3. Заливаємо лимон натертим цукром.


  4. Залийте лимони і цукор водою.


  5. Добре подрібнити вміст баклажанів і дати його заварювати не менше 2 годин. Цукровий пісок в нижній частині моєї баночки не хочу розчинити, тому я кладаю його на боці.
  6. Змастіть стебла листя м'яти, зрізавши залишився лимон. Покладіть пару скибочок лимона, лід, трохи м'яти в деканті.


  7. Фільтрувати лимонад.


  8. Залийте м'яти і скибочки лимонаду, охолодіть і подаємо до столу.
    , Україна

  9. Миготливий домашній лимонад з м'ятою і лимоном готовий. Смак його було більш насиченим, ніж очікувалося. У майбутньому я спробую додати апельсин або замінити одну з лимонів лаймом.


Щоб зберегти м'ята свіжі довше, загорніть її в мокрий рушник, покласти його в поліетиленовий пакет і відправити його в холодильник. При такому зберіганні м'ята зберігати свіжість і аромат до 2 тижнів.



Ми сподіваємося, що після намагання пити свіжого м'яти і лимона ви станете лояльним вентилятором. А для любителів екзотичних смаків ми пропонуємо рецепт товстого бразильського лайма лимонаду і згущеного молока. Таке незвичайне поєднання приємно здивує контраст вершкового смаку і гіркоту.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное